Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie Paradyż

9 czerwca 2011 roku, profesor Szewach Weiss, długoletni ambasador Izraela w Polsce odwiedził Tomaszów Mazowiecki.

Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie ParadyżJednym z punktów wizyty było spotkanie w Grupie Paradyż, w którym wzięli udział najwyżsi przedstawiciele władz miasta na czele z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego, Starostą Tomaszowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i przedstawicielami Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

W czasie wizyty w Grupie Paradyż profesor wygłosił wykład na temat „Polsko – izraelskich stosunków gospodarczych”, zwiedził zakład produkcyjny Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. – „Tomaszów 2” oraz salon firmowy, w którym miał okazję przekonać się o możliwościach Multimedialnego Studia 3D. Podczas wizyty profesor Weiss odebrał z rąk Łukasza Kardasa, Wiceprezesa Zarządu ds. Handlu specjalną płytkę ceramiczną, której grafika została wykonana w technologii druku cyfrowego.

Wizyta profesora Szewacha Weissa to dla nas niezwykle inspirujące wydarzenie. Jako firma reprezentująca dynamicznie rozwijającą się branżę polskiego biznesu mogliśmy zaprezentować swoje osiągnięcia w ramach bogatego programu pobytu pana profesora w Tomaszowie Mazowieckim – mówi Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Inicjatorem wizyty profesora Weissa w Tomaszowie Mazowieckim był Rafał Zagozdon - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, który ma nadzieję, że wizyta ambasadora przyczyni się do wzrostu zainteresowania polskich i zagranicznych inwestorów rejonem Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

Z ogromną radością patrzę na firmy, takie jak Ceramika Paradyż – niekwestionowanego lidera przedsiębiorczości, który dynamicznie rozwijając się umożliwia również rozwój otoczenia, w którym działa. Razem dokładamy starań, by wzajemne relacje oparte były na współpracy i budowały pozytywny wizerunek Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, które stwarza dobry klimat do partnerstwa na płaszczyźnie różnego rodzaju inicjatyw – gospodarczych, kulturalnych czy społecznych. Dzięki wizycie tak znanych osobistości, jak profesor Szewach Weiss w naszej komunikacji dodajemy jeszcze jeden element – element dyplomacji, który pozwala na dotarcie do nowych podmiotów europejskich z rekomendacją dotycząca naszego regionu, jak i rozwijających się w nim przedsiębiorstw – mówi Rafał Zagozdon, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.  

Przed wizytą w Grupie Paradyż profesor Szewach Weiss odwiedził I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie dyskutował z młodzieżą na temat wielokulturowości, szans na pokój na Bliskim Wschodzie, historycznej wizyty Lecha Wałęsy w 1991 r. w Izraelu oraz opowiadał o swojej karierze politycznej.

 

Firma powiązana: Ceramika Paradyż
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie
Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego ...
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze