Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Geberit "On Tour"

9 maja 2012 r. przedstawiciele firmy Geberit rozpoczęli swoją wieloletnią podróż po Polsce, zwaną "Geberit On Tour". Podczas spotkań firma będzie prezentować nie tylko wszystkie dobrze znane i lubiane systemy instalacyjne i rurowe, ale także nowości z roku 2011 i 2012.

Geberit On Tour
Dzięki spotkaniom "Geberit On Tour" instalatorzy z całej Polski będą mogli uaktualnić swoją wiedzę, zapoznać z nowymi trendami w technologii sanitarnej, a potem wykorzystać je w praktyce osiągając wymierne korzyści. Zaprezentują także w interesujący i niebanalny sposób największe zalety systemów.

Czasem taka prezentacja może jednak nie wystarczyć. W natłoku codziennych obowiązków nie ma czasu na szkolenie, czy sprawdzenie własnych umiejętności, które przecież mogą przynieść dodatkowy zysk. Żeby zachęcić instalatorów do wzięcia udziału w imprezach firma Geberit zdecydowała się połączyć męskie zainteresowania z programem swoich wizyt.

"Na każdą imprezę przyjedziemy pięknym, klasycznym samochodem Land Rover Defender, a najlepszych 40 instalatorów weźmie udział w finałowej imprezie organizowanej wspólnie z głównym Partnerem Subaru Import Polska – szkoleniu pt.: "Doskonalenie techniki jazdy", które odbędzie się jesienią 2012r. na torze wyścigowym w Kielcach.

Na pierwszej imprezie, która jest jednocześnie uroczystym otwarciem trasy Geberit On Tour spotkamy się z instalatorami na dwóch kółkach, bo miłość do motoryzacji to coś, co łączy nas wszystkich.

W pierwszym roku odwiedzimy naszych największych partnerów handlowych – hurtownie instalacyjne na terenie całego kraju. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie wejdź na stronę i sprawdź kiedy odbędzie się ona w Twojej hurtowni.
" - mówi Piotr Wojtaś – Szef nowego przedsięwzięcia Geberit On Tour.


Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2012-05-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD
Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD Marka LUXRAD, producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele grzejników - Ductor oraz Pollux.
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017 W siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego otwarto wystawę pokonkursową produktów nagrodzonych w konkursie Dobry Wzór 2017. To dobry ...
BOTAMENT® WC Set Universal  do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC
BOTAMENT® WC Set Universal do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC BOTAMENT® WC Set Universal to gotowy produkt przygotowany do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC. Zaawansowana technicznie płyta budowlana, ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze