Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

Geberit udostępnił nowoczesną aplikację mobilną dla systemów Android oraz iOS, przeznaczoną dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Aplikacja wykorzystuje bazę produktów online, dzięki czemu informacje o produktach są zawsze aktualne.

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

Koniec z czasochłonnym szukaniem

Przeszukiwanie drukowanych katalogów produktowych potrafi sprawić czasem dużo kłopotu. Teraz dzięki aplikacji ProApp wszystkie produkty i części zamienne można odnaleźć w szybki, prosty i intuicyjny sposób. Aplikacja ma wyjątkowo przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs składający się z zaledwie kilku "kafelków" menu - można tu znaleźć między innymi katalog części zamiennych, katalog produktów czy filmy instruktażowe. Teraz każda osoba zajmująca się sprzedażą czy doradztwem w zakresie produktów Geberit może mieć wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Katalog produktów w aplikacji posiada wszystkie informacje znajdujące się w katalogach drukowanych czy w katalogu elektronicznym znajdującym się na stronie www.geberit.pl. Dzięki temu w swoim urządzeniu mobilnym można odnaleźć opis potrzebnego produktu wraz z informacjami o jego zastosowaniu, danymi technicznymi czy charakterystyką. Oficjalny Dystrybutor może też jednym kliknięciem zaznaczyć wybrane produkty i wysłać zamówienie do firmy Geberit.

Serwis jeszcze łatwiejszy

Każdy Oficjalny Serwisant Geberit posiadający zainstalowaną aplikację ProApp będzie mógł teraz jeszcze szybciej wykonać procedurę serwisową. Pomoże mu w tym znajdujący się w aplikacji Katalog części zamiennych, który szybko wskaże dostępne części zamienne dla danego produktu, a także umożliwi ich szybkie zamówienie bezpośrednio przez aplikację. Niezwykle pomocną funkcją aplikacji jest również Identyfikator produktów który rozpozna spłuczkę poprzez wskazanie zdjęcia przycisku spłukującego, identycznego z serwisowanym w danej chwili zestawem. Po wybraniu przycisku serwisant zobaczy na ekranie swojego telefonu lub tabletu dostępne części zamienne do rozpoznanej spłuczki.

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu

Montaż w mgnieniu oka

Od teraz każdy montaż będzie łatwiejszy dzięki filmom z kanału YouTube, który został zaimplementowany do aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie i na ekranie urządzenia mobilnego wyświetli się wybrany film instruktażowy, który poprowadzi użytkownika przez wszystkie etapy montażu.

Skaner kodów kreskowych

Aplikacja posiada też ciekawą funkcję skanowania kodów kreskowych z opakowań produktów. Jedno kliknięcie pozwoli na zeskanowanie kodu a system automatycznie pokaże nam rozpoznany produkt na ekranie naszego urządzenia bez potrzeby szukania go ręcznie w katalogu.

Uwaga: dokonywanie zamówień produktów lub części zamiennych Geberit w aplikacji ProApp możliwe jest wyłącznie dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit.

Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2015-02-04

Dodaj komentarz

Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Nowy logotyp Armatury Kraków
Nowy logotyp Armatury Kraków Armatura Kraków, jeden z najważniejszych polskich producentów armatury, przechodzi rebranding. Z okazji 95-lecia marki poszerzono asortyment ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze