Budujemy Dom

KLUDI Ameo: Przepis na oryginalną łazienkę ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Armatura łazienkowa stanowi ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Dobieramy ją ze względu na walory użytkowe i, coraz częściej, piękne wzornictwo oraz niebanalną formę. Nowa seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO udowadnia, że funkcjonalność może iść w parze z ciekawym designem. Konsekwentna forma, wyznaczana przez proste linie i łagodnie zaokrąglenia, intuicyjność obsługi oraz wiele praktycznych funkcji to gwarancja, że nowe baterie KLUDI znajdą grono wiernych użytkowników.

https://www.kludi.com/pl/

Baterie umywalkowe KLUDI wyróżnia spójny, jednolity wizualnie projekt - łączą one prostą formę z zaokrąglonymi liniami korpusu oraz uchwytu. Są przy tym intuicyjne w obsłudze, a duży wybór modeli pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych aranżacjach.

KLUDI AMEO - baterie umywalkowe

Centralnym punktem w łazience jest umywalka. To z niej korzystamy najczęściej, dlatego projektanci poświęcają jej wiele uwagi. Projektując łazienkę, musimy więc zdecydować, która bateria umywalkowa odpowiada nam najbardziej - jednouchwytowa, ścienna albo do montażu trójotworowego.

Seria armatury łazienkowej KLUDI AMEO oferuje wiele rozwiązań i pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. Przykładowo, najwyższa z baterii umywalkowych z wylewką znajdującą się na wysokości 27 cm gwarantuje bezproblemowe użytkowanie nawet przy wysokich misach nablatowych. Zwolennikom nowoczesności, minimalizmu i wyszukanych detali przypadnie zaś do gustu bateria ścienna.

Zobacz również: KLUDI VR - aplikacja pozwalająca wypróbować różne wzory łazienki, abyśmy mogli wybrać ten, który pasuje nam najbardziej. Do pobrania w App Store i Google Play.
KLUDI AMEO - jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI AMEO - jednouchwytowa bateria umywalkowa
KLUDI AMEO - jednouchwytowa bateria umywalkowa KLUDI AMEO - jednouchwytowa bateria umywalkowa
KLUDI AMEO Bateria umywalkowa, montaż trójotworowy
KLUDI AMEO Bateria umywalkowa, montaż trójotworowy

KLUDI AMEO - elegancki pokój kąpielowy lub szybki prysznic

Baterie z serii KLUDI AMEO pozwolą spełnić marzenie o idealnym pokoju kąpielowym. Zarówno miłośnicy długich kąpieli w wannie, jak i zwolennicy szybkiego prysznica znajdą rozwiązanie dla siebie.

W serii KLUDI AMEO jest bowiem wiele modeli armatury - do montażu ściennego, w zabudowie wanny lub na jej krawędzi, co pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. Nie ma też ograniczeń, jeśli wybierzemy prysznic - w serii KLUDI AMEO znajdziemy baterie podtynkowe oraz tradycyjne do montażu na ścianie, które zostały wyposażone w ergonomiczne przełączniki, czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody oraz precyzyjną regulację jej natężenia i temperatury.

Funkcja na pierwszym planie

Projektanci KLUDI AMEO zadbali o rozwiązania, które docenią bardzo wymagający użytkownicy: niezawodne głowice ceramiczne, termostat w bateriach podtynkowych, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym oraz perlator s-pointer eco ograniczający zużycie wody do 6l/min nawet przy wzroście jej ciśnienia. Perlator s-pointer pozwala jednocześnie na ustawienie kąta wypływu wody, dopasowując go do dowolnego kształtu umywalki.

Bateria wannowo-natryskowa. Montaż czterootworowy

Nowoczesność, minimalizm, ciekawe wzornictwo i wiele możliwości aranżacyjnych, a to wszystko w przystępnej cenie - warto osobiście przekonać się o tym, że KLUDI oferuje rozwiązania najwyższej klasy.

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
Tel.: 77 456 40 84
e-mail: info@kludi.pl
www.kludi.com.pl
 
Logo Kludi
aktualizacja: 2018-04-13
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze