Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Produkty Geberit nagrodzone w konkursie Red Dot Product Design 2015

Produkty Geberit nagrodzone w konkursie Red Dot Product Design 2015

Produkty Geberit cieszą się wysokim uznaniem zarówno wśród profesjonalistów w dziedzinie technologii sanitarnej, jak i znawców wzornictwa. Świadczą o tym liczne nagrody, które marka ma na swoim koncie. Również w tym roku kilka rozwiązań wyróżniono za wyjątkowe wzornictwo w konkursie Red Dot Product Design 2015. 

Odpływ liniowy CleanLine marki GeberitWśród laureatów w kategorii dedykowanej łazience, spa i higienie osobistej znalazły się aż trzy produkty marki Geberit: toaleta myjąca AquaClean Mera, odpływ liniowy CleanLine oraz zdalny przycisk spłukujący typ 70.

Finał tegorocznego konkursu Red Dot Award 2015 odbył się w czerwcu. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, które wyznacza trendy dla całej branży. Nagrody, zwane "Oscarami designu", mają bardzo długą historię – wręczane są w Design Zentrum Nordrhein Westfalen w niemieckim Essen od 1954 roku. Red Dot jest uznanym na całym świecie znakiem jakości, przyznawanym tylko najlepszym produktom.

Nagroda Red Dot Product Design 2015 jest dla marki Geberit bardzo ważnym wyróżnieniem. Nasze produkty zostały docenione ze względu na optymalne połączenie techniki i wzornictwa oraz wysokiej jakości materiałów. Design, komfort, czystość i zrównoważony rozwój – tym firma Geberit kieruje się podczas opracowywania wszystkich swoich produktów – komentuje Michał Pachecka, Specjalista ds. Marketingu Grupy Geberit.

Toaleta myjąca AquaClean Mera to eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz rozbudowane funkcje. To wszystko sprawia, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia. Z kolei odpływy liniowe CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą oraz niezawodnością instalacji. Te innowacyjne produkty zachwycają swoją estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i przy codziennym użytkowaniu.

Przycisk Geberit Typ 70

Przycisk Geberit Typ 70 ma zaledwie 11,2 cm szerokości. Doskonała jakość wykończenia sprawia, że wyglądem przypomina wysokiej klasy smartfon. Dowolne zainstalowanie przycisków w odległości nawet 2 metrów od spłuczki sprawia, że użytkownik sam decyduje, w którym miejscu umieścić przycisk, a jego minimalistyczny design zapewnia poczucie dyskrecji. Zarówno przycisk zdalny typ 70, jak i toaleta myjąca AquaClean Mera zostały także docenione na tegorocznych targach ISH Design Plus Award 2015.

Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2015-07-24

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Nie zgodzę się. Geberit jest pionierem większości rozwiązań. Nie słyszałam o lepszej technologii niż toalety myjące AquaClean... Wysokie ceny? Tak, to segment premium, ale co klient za to ma? Gwarancję 10 lat czy nawet 25 dostepnosci czesci zamiennych. To nie są chińskie jednorazówki ...

Gość liska

26 Lis 2015, 23:01

Geberit ma ciekawe rozwiązania jednak uważam, że ceny mają kosmiczne. Na rynku można spokojnie znaleźć i tańsze i nawet w niektórych wypadkach lepsze jakościowo rzeczy. Sprawdzone np. na deskach myjących.Geberit w wersji podstawowej kosztuje jakieś 3 tys. a deski z firmy USPA albo ...

Gość architekt

27 Lip 2015, 07:52

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD
Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD Marka LUXRAD, producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele grzejników - Ductor oraz Pollux.
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017
Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017 W siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego otwarto wystawę pokonkursową produktów nagrodzonych w konkursie Dobry Wzór 2017. To dobry ...
BOTAMENT® WC Set Universal  do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC
BOTAMENT® WC Set Universal do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC BOTAMENT® WC Set Universal to gotowy produkt przygotowany do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC. Zaawansowana technicznie płyta budowlana, ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze