Budujemy Dom

Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Zestaw spływowy boczny fermacell Powerpanel TE to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli w estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń łazienki i salonu kąpielowego. System fermacell nie wymaga wiele miejsca, aby go zamontować, a co najważniejsze, pozwala na całkowite wyeliminowanie brodzika z kabiny prysznicowej.

Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika

Zestaw spływowy boczny to kompletne rozwiązanie do suchej zabudowy. Dzięki niemu w prosty sposób można wykonać odpływ liniowy znajdujący się w jednej płaszczyźnie z podłogą w domowych łazienkach oraz w publicznych prysznicach.

W połączeniu z elementami jastrychowymi fermacell można natomiast wykonać nie tylko estetyczny odpływ wody, lecz także stworzyć trwałą, mocną i w pełni odporną na wilgoć powierzchnię całej podłogi.

Kompletny zestaw spływowy boczny świetnie sprawdza się w systemach suchej zabudowy, w których odprowadzanie wody odbywa się poprzez rynnę odpływową umieszczoną w płaszczyźnie podłogi.

Największymi zaletami takiego rozwiązania są nieograniczone możliwości aranżacyjne łazienek i salonów kąpielowych zarówno w obiektach komercyjnych, jak i w domach jednorodzinnych. Niewielkie rozmiary zestawu spływowego (grubość 42,5 mm), sprawiają że system można zamontować w podłodze o wysokości zaledwie 5,5 cm!

Rozwiązanie polecane przez firmę fermacell charakteryzuje się prostym montażem oraz wysoką precyzją wykonawczą, uzyskaną dzięki wstępnie zdefiniowanemu spadkowi. Zestaw spływowy boczny świetnie sprawdzi się w połączeniu z elementami jastrychowymi Powerpanel TE.

Technologie te bardzo dobrze się uzupełniają, a to pozwala uzyskać dokładne i trwałe połączenie obu powierzchni. Kompletny zestaw spływowy boczny można także swobodnie stosować w oparciu o technologię tradycyjnego jastrychu. Zastosowane rozwiązanie jest trwałe i bardzo wytrzymałe.

System oprócz tego, że wygląda bardzo estetycznie, jest także wygodny w użyciu przez osoby niepełnosprawne. Dzięki wysokiej odporności gotowych powierzchni bez problemu można się na nich poruszać wózkami inwalidzkimi. Fermacell Powerpanel TE jest również polecany do płytek wielkoformatowych, co jeszcze bardziej poszerza jego możliwości przy projektowaniu wnętrz.

 Elegancka kabina prysznicowa bez brodzika - system fermacell

Kompletny system fermacell składa się z:

  • Dwóch wyprofilowanych elementów, dzięki którym można uzyskać powierzchnię spływu o wymiarach 1.000 x 1.000 mm.
  • Zestawu spływowego o grubości 42,5 mm (polistyren 30 mm oraz płyta Powerpanel H2O 12,5 mm), elementy hydrauliczne: kolano odpływowe z syfonem wraz z rynienką i kratką.

Wiele ciekawych informacji znajdziesz na kanale YouTube fermacell

Logo fermacell
Fermacell
Telefon: 22 645 13 38-39, 22 645 15 58
Faks: 22 645 15 59
fermacell-pl@xella.com
www.fermacell.pl
www.budowaniedoskonale.pl
aktualizacja: 2018-03-01
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".