Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Artykuły

Laundry-Jet - nowoczesny system transportu brudnych ubrań do pralni ARTYKUŁ PROMOCYJNY

W natłoku obowiązków stale szukamy rozwiązań pozwalających na oszczędność czasu i ułatwienie funkcjonowania w mieszkaniach oraz domach. Szczególnie przydatnym elementem wyposażenia może okazać się system przesyłu brudnych ubrań do pralni! Dzięki temu nie tylko oczyścimy przestrzeń, lecz także zachęcimy wszystkich domowników do współpracy, niewymagającej większego wysiłku i zaangażowania. Taki odkurzacz może okazać się odkryciem tego roku!

Laundry-Jet - nowoczesny system transportu brudnych ubrań do pralni

Już kilkaset lat poszukujemy rozwiązania tego problemu. I choć tradycyjne zsypy spełniały swoją funkcję - transport ubrań wrzuconych do wyznaczonego otworu - to nadal nie do końca nas satysfakcjonują, ponieważ ich montaż jest możliwy tylko w przypadku domu o kilku kondygnacjach. Dodatkowo pralnia musi znajdować się bezpośrednio pod miejscem wrzutów. Co jeśli nasz budynek nie spełnia tych zasad?

JEDNO URZĄDZENIE, KILKA POMIESZCZEŃ

W przypadku, kiedy tradycyjny zsyp okazuje się opcją niewystarczającą i nierozwiązującą naszych problemów z zalegającymi ubraniami, zdecydujmy się na bardziej zaawansowany system, docierający niemal do każdego pomieszczenia w budynku!

Tym oto sposobem nie musimy się martwić, że brak otworu w pokoju dziecięcym lub w strefie relaksu spowoduje nagromadzenie nadmiaru nieczystości, które powinny znaleźć się w pralni. Niewątpliwą zaletą jest także łatwość obsługi tego systemu - wystarczy nacisnąć przycisk, a wszystkie przedmioty, takie jak ręczniki, pościel, lekkie koce i ubrania transportowane są w odpowiednie miejsce.

IDEALNE DOPASOWANIE

Nie musimy się też martwić o budowę takiego rozwiązania, ponieważ w zależności od metrażu domu czy mieszkania, możemy wybrać odpowiednią wielkość.

Do dyspozycji mamy modele przeznaczone do niewielkich domów - do trzech portów, dla średnich i większych nieruchomości - do sześciu portów w systemie oraz maksymalnej zalecanej odległości od najdalszego portu 70 metrów czy też model posiadający osiem portów z możliwością zabudowy w szafie. Jeśli jednak dane wersje nas nie satysfakcjonują, a ilość portów jest niewystarczająca, zwróćmy uwagę na rozwiązanie pozwalające na dostosowanie ich liczby do preferencji użytkowników.

Tym oto sposobem możemy pokusić się TECHNOLOGIA o montaż niemal w każdym pomieszczeniu! Taka opcja okazuje się szczególnie przydatna w hotelach - to doskonały sposób na ułatwienie i przyspieszenie czynności, takich jak sprzątanie!

Choć tradycyjne zsypy kiedyś wydawały się spełnieniem marzeń, stale rozwijająca się technologia sprawia, że możemy wykorzystać znacznie lepsze systemy poprawiające komfort naszego życia. Warto pamiętać o tym szczególnie podczas przygotowywania projektów i budowy domu, ale w przypadku chęci zastosowania tego rozwiązania w starszym budynku także jest to możliwe. Wymaga jednak jego częściowej modernizacji.

Mimo wszystko opinie użytkowników zachęcają do podjęcia takich kroków! Każdy z nas choć przez chwilę marzył przecież o urządzeniu, które rozwiąże wszelkie problemy związane z nadmiarem brudnych ubrań porozrzucanych przez domowników niezaangażowanych w codzienne porządki.

Laundry-Jet - elementy systemu

Obecność portów w pomieszczeniach, takich jak pokój dziecięcy, sypialnie, łazienka czy przedpokój najczęściej są w stanie zażegnać nasze utrapienie. To kolejny krok ku nowoczesności, niezwykle ułatwiający funkcjonowanie i znacznie zmniejszający czas spędzony na sprzątaniu. Czy nie jest to w takim wypadku rozwiązanie idealne?

Dzięki opatentowanemu systemowi Laundry-Jet, wystarczy dotknięcie przycisku, aby przesłać bezpośrednio do pralni suchą lub lekko wilgotną, brudną odzież, transportuje:

 • ręczniki prześcieradła
 • dżinsy i spodnie
 • lekkie koce
 • koszule, t-shirty
 • skarpety i bielizna
Laundry-Jet - logotyp 

Zabudowana wyrzutnia Laundry Jet

Laundry Jet jest dostępny w trzech różnych modelach, dopasowanych do dowolnej wielkości domu lub budżetu,
od najmniejszej opcji 3-portowej do największego systemu 8-portowego:

Jet Eco - małe domy

 • do 3 portów

Jet Pro - dla średnich i większych domów o większej pojemności zbiornika

 • do 6 portów w systemie
 • o maksymalnej zalecanej odległości od najdalszego portu 70 metrów

Jet Pro Plus, nasz najwyższej jakości model, który został zaprojektowany z największą pojemnością zbiornika

 • do 8 portów
 • do 70 metrów odległości od pralni
 • dodatkowo z możliwością zabudowy w szafie

Jet Jet Industrie została zaprojektowana z myślą o domach i hotelach:

 • dowolna liczbie portów,
 • budowa urządzenia jest modułowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego budynku.
 
Fachowe doradztwo ECOMAX
+ 48 604 49 18 33
ecomax.pl
centralneodkurzacze.eu
aktualizacja: 2018-03-12

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Nowy serwis internetowy Viega.pl
Nowy serwis internetowy Viega.pl Viega - producent systemów instalacyjnych - całkowicie przebudowała swoją witrynę internetową, która ma teraz nową szatę graficzną ...
Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala
Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala Elegancki i nowoczesny wygląd, materiały wysokiej jakości, funkcjonalność - to wszystko sprawia, że odpływy liniowe Fala z systemem Wet ...
Marka GROHE obsypana nagrodami!
Marka GROHE obsypana nagrodami! Marka GROHE otrzymała 62 nagrody w kategorii Desing w 2017 roku - to najwięcej w historii spośród producentów armatury sanitarnej. W 2018 ...

Wymieniamy sedes na model wiszący - krok po kroku

W 11 krokach opisujemy, jak samodzielnie wymienić stojący sedes na model wiszący na stelażu. Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?

topowe produkty

Pomporozdrabniacze SFA

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze