Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasja

30 kwietnia rozpoczął się konkurs fotograficzny „Źródła inspiracji: Wodna pasja” organizowany przez firmę Sanitec KOŁO. Każdy fotograf – profesjonalista i amator - może w nim ukazać piękno i siłę wodnego żywiołu.

Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasjaKonkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” poprzedza otwarcie nowego salonu firmowego Sanitec KOŁO w Krakowie. Jego ideą jest uchwycenie i uwiecznienie w artystycznym wyrazie wody jako niewyczerpalnego źródła inspiracji oraz emocji, jakie towarzyszą nam podczas kontaktu z wodą – pierwotnym źródłem życia. Zdjęcia powinny przedstawiać relacje ludzi z wodą podczas odpoczynku, zabawy czy innych codziennych czynności.

Konkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” rozpoczął się 30 kwietnia br., a termin nadsyłania prac upływa 27 maja. W rywalizacji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się i zamieści zdjęcie spełniające wymogi konkursu w serwisie internetowym . Autorzy mogą zgłaszać do konkursu nieograniczoną ilość fotografii, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Wielka wygrana

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 3 czerwca 2009 r. na stronach i oraz w trakcie wernisażu, który odbędzie się podczas otwarcia nowego Salonu Łazienek KOŁO w Krakowie 6 czerwca 2009r.

Wyboru nagrodzonych prac dokona trzyosobowy Sąd Konkursowy w składzie: Henryk Sawka (artysta plastyk), Maciej Plewiński (Związek Polskich Artystów Fotografików) i Przemysław Powalacz (Prezes Zarządu Sanitec KOŁO). Oprócz znamienitego grona profesjonalistów oceniających nadesłane zdjęcia, magnesem dla uczestników są także nagrody pieniężne o łącznej wartości przekraczającej 10 tys. zł.

Wszystkie, w tym nagrodzone, prace będzie można obejrzeć od 3 czerwca do 31 grudnia 2009 r. na stronie . Prace 13 laureatów konkursu „Źródła inspiracji: Wodna pasja” będą eksponowane na stałej wystawie fotografii w Salonie Łazienek KOŁO w Krakowie.  

Salon Łazienek KOŁO w Krakowie jest drugim salonem firmowym w Polsce. Tutaj na ekspozycji, o łącznej powierzchni ponad 850 m2, będzie można zobaczyć i kupić wszystko, co jest potrzebne do łazienki – ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe marek KOŁO, KERAMAG i KORALLE oraz płytki, armaturę i akcesoria wielu innych firm.

Salon będzie nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań z projektantami, architektami oraz ciekawych wystaw. Cykl wystaw otworzy prezentacja fotogramów nagrodzonych w konkursie „Źródła inspiracji: Wodna pasja”.

Salon Łazienek KOŁO, którego otwarcie zaplanowano na 6 czerwca br., znajduje się w Centrum Handlowym Witek przy wjeździe do Krakowa od strony autostrady z Katowic.   

Patroni medialni konkursu „Projekt Łazienki 2009”:
www.krakow.tvp.pl, www.Foto-Fashion.com, www.fotorama.pl, www.fotal.pl, www.fotografuj.pl, www.naszemiasto.pl, www.dlastudenta.pl, www.studente.pl.

 

aktualizacja: 2009-05-04

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie
Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego ...
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze