Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowa ekspozycja firmy Geberit

27 maja, po 4 miesięcznych przygotowaniach otwarta została nowa ekspozycja firmy Geberit przy ul. Postępu 1 w Warszawie. Wystawa zajmuje 280 m2 i jest podzielona na 3 oddzielne strefy: strefę spotkań, szkoleń i strefę ekspozycyjną.

Strefa spotkań zachęca do wygodnego spędzenia czasu na oglądaniu prezentacji, filmów reklamowych i instruktażowych. Wygodne fotele, stolik i kanapa dobrane z najlepszych kolekcji mebli zachęcają do odpoczynku.

Strefa szkoleń to wyjątkowe miejsce, gdzie stelaże firmy Geberit zaklęte są w szklane bryły. Takich ekspozytorów jeszcze nie było! Zaproszeni goście mogą „na żywo” porównać i dobrać design przycisków i baterii dla planowanych toalet. Zachwycający, ogromny monitor pozwoli na przeprowadzenie krótkiej prezentacji lub na wyświetlenie filmu. A na szklanych ścianach wyświetlane są zdjęcia produktów, wody i elementów kojarzących się z firmą.

Ze strefy szkoleń można łatwo przejść do specjalnego pomieszczenia, w którym znajduje się wieża prezentująca transparentny system kanalizacyjny 4-kondygnacyjnego budynku. Jedyne takie miejsce w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowa ekspozycja firmy GeberitNowa ekspozycja firmy Geberit

I na koniec pozostaje zwiedzanie showroomu. Miejsca, które ma zachwycać, dawać inspirację, pobudzić wyobraźnię. W centralnym miejscu znajduje się nowe urządzenie AquaClean 8000plus, które użytkownikowi toalety zapewnia najwyższy komfort.

Ekspozycja pulsuje życiem dzięki dużej ilości świateł, podświetleń, wizualizacji i ekranów. Świetne nagłośnienie jest efektem zastosowania głośników z funkcją dostrojenia do aktualnych warunków wewnątrz pomieszczenia. Niesamowite wrażenie robią ekrany B&O i obrazy  wyświetlane bezpośrednio na szybach.

Firma dostarczyła system sterujący dla tego skomplikowanego organizmu. Całość może być zmieniana w czasie prowadzenia szkolenia za pomocą pilota w każdym z pomieszczeń.

Showroom pomogła wyposażyć firma Hansgrohe, wiele elementów z jej najnowszej oferty zainstalowano właśnie w ty pomieszczeniu.

Ekspozycja prezentuje najnowsze produkty firmy Geberit. Honorowe miejsce zajmuje tegoroczna nowość, toaleta myjąca AquaClean 8000plus. Obok niej można podziwiać niemal pełny asortyment przycisków ekspozycyjnych, baterie umywalkowe, syfony umywalkowe i natryskowe.

Autorem pomysłu jest architekt Sotyrys Pantopulos, a prace wykonały firmy Baldbud, Alutech i Artur Kukla.

 

Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2009-05-28

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Witam,Co do nowych produktów a konkretnie przycisków, to byłem zaskoczony w 100%, Przy zakupie przycisków o nazwie Bolero okazało się że wykonane są z tworzywa, a ja chciałem mieć bardziej trwałe z metalu. Niestety tego modelu z metalu Geberit nie wykonuje- DLACZEGO ????. Chciał ...

tukaj

13 Sie 2009, 21:42

Do du**, firmy, które to robiły powinny łatać dziury w drogach na wsi.

Gość Elian

13 Sie 2009, 18:09

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie
Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego ...
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC
Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive ...
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018
KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze