Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowa polerka Skil Masters

Na rynku pojawiła się nowa polerka Skil Masters. Model 9950 jest wyjątkowo wszechstronnym i ergonomicznym narzędziem, przeznaczonym do polerowania powierzchni metalowych, betonowych, kamiennych, stalowych, marmurowych i innych.

Urządzenie znajdzie zastosowanie w zakładach rzemieślniczych oraz samochodowych, jak również przy różnego typu pracach wykończeniowych. Produkt rozwija ofertę narzędzi Skil Masters skierowanych do profesjonalnych użytkowników.

Aby spełnić wymagania bardziej wymagających użytkowników, polerka 9550 została wyposażona w silnik o mocy 1300 W i posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Ogromną zaletą jest możliwość stosowania popularnych typów i rozmiarów pokryw polerskich. Dwa talerze polerskie do pokryw o średnicach 125 i 180 mm są załączone w wyposażeniu standardowym urządzenia, podobnie jak dwie wełniane pokrywy polerskie. Można je wymienić w ciągu paru chwil dzięki funkcji blokady wrzeciona.

Bezpieczna obsługa i maksymalna kontrola

Komfortową i bezpieczną obsługę zapewnia smukła konstrukcja narzędzia z ergonomicznie ukształtowaną rękojeścią. Dodatkowa, boczna rękojeść zamknięta (w kształcie litery D) gwarantuje maksymalną kontrolę w każdej pozycji pracy z możliwością precyzyjnej zmiany kąta przyłożenia narzędzia do polerowanej powierzchni oraz regulacji siły nacisku.

Urządzenie jest dostarczane także z dodatkową rękojeścią prostą, która w połączeniu z pokrywami o średnicy 125 mm sprawia, że narzędzie jest jeszcze bardziej kompaktowe i umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Gumowy przewód zasilający o długości 4 m zapewnia odpowiednią swobodę i zasięg pracy, np. podczas polerowania dużych obiektów, jak np. karoseria samochodu.

Nowa polerka Skil Masters

 Regulacja prędkości obrotowej i łatwy w obsłudze włącznik

Aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze panowanie nad urządzeniem oraz zwiększyć zakres stosowania narzędzia, model 9950 posiada pokrętło do regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie: od zera do 3000 obr./min. Duży, łatwy w obsłudze włącznik jest wyposażony w blokadę do pracy ciągłej.

Wytrzymała konstrukcja doskonale znosi trudne warunki pracy

Pragmatyczni profesjonaliści potrzebują narzędzi o solidnej konstrukcji, która sprosta trudnym warunkom pracy. Model 9950 został zaprojektowany w taki sposób, aby całkowicie spełnić te wymagania. Elementy konstrukcji wewnętrznej, przekładnie oraz przednia część obudowy są wykonane z metalu. Łożyska kulkowe mechanizmu napędowego są zabezpieczone przed pyłem, co zapewnia urządzeniu długą żywotność.

Solidna, płócienna torba narzędziowa w wyposażeniu

Podobnie jak większość elektronarzędzi linii Skil Masters, także polerka 9950, jest wyposażona standardowo w solidną, płócienną torbę narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2010): polerka Skil Masters 9950 – 699 zł

 

aktualizacja: 2010-04-08

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze