Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Topex - 20 lat na rynku

Mając na uwadze krótką historię polskiej gospodarki wolnorynkowej, 20–lecie jest dla marki Topex jubileuszem, który daje sporo powodów do dumy.

Topex - 20 lat na rynkuTym bardziej, jeśli możemy świętować go w znakomitych nastrojach. Silna pozycja na rynku Polskim i coraz większy udział w rynkach zagranicznych, szeroka i stale rozwijająca się oferta, zaufanie partnerów biznesowych czy liczne nagrody i wyróżnienia to tylko niektóre z powodów, dla których patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem.

Ostatnie czasy były ciężkie dla światowej gospodarki, co odbiło się wyraźnie również na naszym rynku. Kryzys, który dotknął także branżę narzędziową stał się dla niej sprawdzianem, który pozwolił wyłonić najpoważniejszych graczy. W niepewnych czasach niezastąpione okazuje się doświadczenie pracowników, dobre relacje z Klientami biznesowymi, a także jasno określone cele i szeroko zakrojona wizja rozwoju.

Właśnie te atuty pozwoliły firmie TOPEX pewnie przejść przez okres spowolnienia gospodarczego, umacniając swoją pozycję na rynku narzędzi i elektronarzędzi nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dzięki temu, świętując dziś 20–lecie istnienia, możemy mówić o firmie TOPEX, jako o firmie sukcesu.

Na początku lat 90-tych firma TOPEX powstała jako dwuosobowe przedsiębiorstwo. Od tamtego dnia do dziś, przeszliśmy daleką drogę, zdobywając cenne doświadczenie, a także trudne do przecenienia zaufanie partnerów biznesowych.

Dziś TOPEX zatrudnia ponad 450 pracowników, jesteśmy obecni na kilkunastu rynkach w Europie, a w naszej ofercie znajduje się prawie 6000 produktów. To wszystko pozwala nam czuć się pewnie, jednak nie zamierzamy stać w miejscu.

Dział eksportu wciąż zdobywa nowych Klientów poza granicami naszego kraju, marketing dba o rozwój i pozycjonowanie marek zgodnie z preferencjami użytkowników, dział techniczny rozwija ofertę i dba o jakość produktów, dział sprzedaży podtrzymuje dobre relacje z naszymi stałymi Klientami w kraju, a dział zarządzania zasobami ludzkimi stale podnosi wysokie standardy socjalne wewnątrz firmy.

Dzięki rzetelnej i ciężkiej pracy wszystkich działów odnosimy kolejne sukcesy, zapewniając firmie dynamiczny rozwój. Jednak tym, co w najwyższej mierze decyduje o dobrej kondycji firmy, jest wzajemne zaufanie i współpraca pomiędzy wszystkimi działami. Tylko dzięki tej kooperacji możemy spokojnie myśleć o kolejnych 20 latach i mieć pewność, że najlepsze czasy wciąż jeszcze przed nami.

Piotr Potowski, Dyrektor Generalny

 

Firma powiązana: TOPEX
aktualizacja: 2010-05-06

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze