Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWT

Od lipca marka DWT wprowadza na polski rynek przecinarkę do metalu SDS22-355 T.

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWTUrządzenie doskonale sprawdza się w zakładach zajmujących się obróbką metali. Wydajny silnik o mocy 2200 W sprawia ze cięcie profili, rur oraz pełnych materiałów staje się znacznie bardziej efektywne.

Maszyna osiąga prędkość obrotową bez obciążenia do 3750 obrotów/min. Możliwe jest zastosowanie tarczy tnącej o maksymalnej średnicy 355 mm a blokada wrzeciona sprawia że wymiana tarczy jest łatwa i bezpieczna. Parametry przecinarki SDS22-355 T pozwalają na cięcie materiałów o maksymalnej szerokości do 145 mm i wysokości do 108 mm. Urządzenie wyposażone jest w śrubę, umożliwiającą regulowanie głębokości cięcia.

Bezpieczeństwo użytkowania podczas pracy zapewnia również ruchoma osłona tarczy tnącej. Rozwiązaniem ułatwiającym transport jest usytuowana dodatkowa rączka na obudowie do przenoszenia urządzenia. Producent chcąc ułatwić  magazynowanie przecinarki SDS22-355 T umożliwił opuszczanie mechanizmu tnącego dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w miejscu przechowania lub na stanowisku pracy.

Maszyna posiada również solidną podstawę wykonaną ze stopu aluminium. Cała waży 19 kg. Włącznik urządzenia ma bezpieczną blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. Dodatkowym atutem wpływającym na komfort pracy użytkownika jest miękki uchwyt.

 


Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Ta przecinarka wygląda bardzo dobrze, ciekawe jak będzie w praktyce ...

Budujacy

03 Paź 2012, 21:55

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze