Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne Dremel

W osiemdziesiątą rocznicę powstania, marka Dremel rozszerza ofertę narzędzi oscylacyjnych Multi-Max, wprowadzając na rynek dwa kolejne produkty: Dremel Multi-Max MM20 i Dremel Multi-Max MM40.

Dremel Multi-Max MM40Zostały one stworzone z myślą o majsterkowiczach i profesjonalistach poszukujących łatwych w obsłudze wielofunkcyjnych narzędzi o niewielkich rozmiarach i wysokiej mocy.

Każde z narzędzi wraz z rozbudowanym zestawem akcesoriów tworzy niezbędny warsztat do wykonywania prac remontowych i projektów wymagających dużej precyzji, gwarantując wielozadaniowość, szybkość i wygodę działania.

Najnowsze narzędzia oscylacyjne marki Dremel umożliwiają łatwe i dokładne cięcie w różnych materiałach, np. drewnie, metalu, płytach gipsowo-kartonowych, a nawet betonie komórkowym.

Idealnie sprawdzają się podczas szlifowania i wygładzania powierzchni oraz przy usuwaniu rdzy, starej farby czy zaprawy. Bez trudu można nimi przyciąć laminowane framugi, wykładzinę, a także rury czy pręty wystające tuż przy powierzchni ściany lub tuż nad podłogą. Ich precyzja gwarantuje perfekcyjne rezultaty przy obróbce delikatnych materiałów i wykończonych powierzchni, a ich niewielkie rozmiary umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach.

Dremel Multi-Max MM40 jest narzędziem o największej mocy w linii produktów Multi-Max. Wyposażony w silnik o mocy 270 W z elektronicznym systemem sterowania, nie tylko gwarantuje wysoką wydajność, lecz także automatycznie dopasowuje moc urządzenia do rodzaju i grubości obrabianego materiału. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania osprzętu „Quick Lock” wymiana akcesoriów odbywa się w prosty, szybki i bezpieczny sposób – bez konieczności używania dodatkowych kluczy. Dremel Multi-Max MM40 posiada regulację prędkości w zakresie 10 000 - 21 000 oscylacji na minutę, co zapewnia optymalną wydajność pracy w różnych materiałach. Dodatkowo oddzielny włącznik umieszczony z przodu obudowy ułatwia obsługę narzędzia jedną ręką.

Dremel Multi-Max MM20 jest narzędziem oscylacyjnym o bardzo ergonomicznej budowie, posiadającym uchwyt z miękkiej okładziny soft-grip, co zapewnia komfort i pełną kontrolę podczas pracy. Dzięki niewielkim rozmiarom narzędziem można pracować w trudno dostępnych miejscach. Dremel Multi-Max MM20 został wyposażony w silnik o mocy 250 W ze sterowaniem elektronicznym i systemem łagodnego rozruchu, które zapewniają stabilną i płynną pracę. Dzięki systemowi „Quick-Fit” wymiana akcesoriów jest nawet dwa razy szybsza niż w innych narzędziach oscylacyjnych. Podobnie jak MM40, Dremel Multi-Max MM20 posiada regulację prędkości w zakresie 10 000 – 21 000 oscylacji na minutę oraz oddzielny włącznik z przodu obudowy.

Akcesoria

Wraz z nowymi narzędziami oscylacyjnymi, marka Dremel rozszerza asortyment wydajnych akcesoriów kompatybilnych ze wszystkimi urządzeniami linii Multi-Max.

Nóż z podwójnym ostrzem (MM430) - zapewnia precyzyjne cięcie do przodu i do tyłu w różnych materiałach, np. dywanie, płytkach winylowych i kartonie.

Brzeszczot do karton-gipsu (MM435) - jest pierwszym na rynku akcesorium do narzędzi oscylacyjnych pozwalającym na wykonywanie cięć prostych i po dowolnej krzywej w płytach kartonowo-gipsowych i betonie komórkowym (Ytong).
Brzeszczot do drewna (MM480) i brzeszczot do drewna i metalu (MM482) - dzięki swoim dużym rozmiarom (35 mm szerokości) zapewniają szybkie i efektywne cięcie.

Płyta szlifierska (MM14) posiadająca wypukłe przyłącze w systemie „Quick-Fit”, stosowana z papierami ściernymi o różnej ziarnistości, umożliwia dokładne i w pełni kontrolowane ścieranie i szlifowanie powierzchni malowanych, drewna, płyt wiórowych, skorodowanych metali, włókna szklanego i plastiku. Jej kształt umożliwia komfortową pracę nawet w wąskich i trudno dostępnych miejscach.

Nowe narzędzia oscylacyjne Dremel Multi-Max będą dostępne na polskim runku od października br. w dwóch zestawach:

Zestaw Dremel Multi-Max MM40-1/9 zawiera:

 • narzędzie Dremel Multi-Max MM40,
 • 3 x papier ścierny do drewna (MM70W)
 • 3 x papier ścierny do farby (MM70P)
 • 1 x płytę szlifierską (MM14)
 • 1 x brzeszczot do drewna (MM480)
 • 1 x brzeszczot do drewna i metalu (MM482)
 • 1 x adapter do podłączenia odkurzacza
 • 1 x walizka

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 643 zł z VAT.

Zestaw Dremel Multi-Max MM20-1/9 zawiera:

 • narzędzie Dremel Multi-Max MM20,
 • 3 x papier ścierny do drewna (MM70W)
 • 3 x papier ścierny do farby (MM70P)
 • 1 x płytę szlifierską (MM11)
 • 1 x brzeszczot do drewna (MM480)
 • 1 x brzeszczot do drewna i metalu (MM482)
 • 1 x adapter do podłączenia odkurzacza
 • 1 x walizka

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 829 zł z VAT.

 

aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze