Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional

GML 10,8 V-LI Professional firmy Bosch to nowe radio budowlane, które zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102. Odbiornik pracuje w zakresach fal średnich i UKF (AM i FM) i ma możliwość podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy dźwięku przez wejście Aux-In.

Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional Radio budowlane Bosch GML 10,8 V-LI Professional ma dwa stereofoniczne głośniki o mocy 5 W każdy i funkcję equalizera umożliwiającą regulację basów i sopranów. Cechy te zapewniają optymalne brzmienie także w czasie prac remontowych lub budowlanych, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Radio umożliwia szybki dostęp do ulubionych stacji dzięki zapamiętywaniu do 10 częstotliwości (po pięć dla zakresów AM i FM).

Dodatkowo przez wejście Aux-In można do niego podłączyć zewnętrzne urządzenia ze źródłem sygnału audio, np. popularne odtwarzacze MP3 czy telefony komórkowe.

Łatwe w obsłudze przyciski na przednim panelu radia są zabezpieczone przed pyłem. Cyfrowy wyświetlacz, oprócz godziny i częstotliwości stacji, wskazuje także stan naładowania akumulatora, jeśli jest on wykorzystywany jako źródło zasilania.

GML 10,8 V-LI Professional zajmuje dokładnie połowę walizki systemowej L-BOXX 102

Przenośne radio budowlane GML 10,8 V-LI Professional jest przystosowane do transportu w systemie L-BOXX – zajmuje dokładnie połowę walizki L-BOXX 102.

W drugiej połowie użytkownik może umieścić inne elektronarzędzia Bosch kategorii 10,8 V, np. wiertarko-wkrętarkę akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional. Radio może być zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10,8 V lub bezpośrednio z sieci zasilającej poprzez dołączony zasilacz, który można schować w odbiorniku tak, aby w razie potrzeby był zawsze pod ręką. Jednak przy średniej głośności odtwarzania i zasilania z w pełni naładowanego akumulatora radio będzie działać przez cały dzień bez konieczności zmiany źródła zasilania.

Wytrzymała obudowa i wygodne uchwyty boczne chronią wyświetlacz i elementy obsługowe przed uszkodzeniami, nawet w razie upadku na beton z wysokości 1 m.

Dane techniczne GML 10,8 V-LI Professional
Rodzaj zasilania adapter sieciowy (230/110 V) lub z baterii Li-Ion Bosch 10,8 V
Ilość zapamiętanych stacji radiowych 5 AM + 5 FM
Źródła dźwięku Radio AM/FM lub zew. poprzez złącze Aux-in
Głośniki 2 x 5 W
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 311 x 200 x 80 mm
Waga z akumulatorem i adapterem sieciowym 1,4 kg

Sugerowane ceny detaliczne netto różnych wariantów:

 • GML 10,8 V-LI Professional w opakowaniu kartonowym z adapterem sieciowym, kablem Aux-In i dwiema bateriami AA do wyświetlacza – 490 zł brutto,
 • GML 10,8 V-LI Professional w walizce systemowej L-Boxx w zestawie z wiertarko-wkrętarką akumulatorową GSR 10,8-2-LI Professional, z dwoma akumulatorami 1,3 Ah Li-Ion i szybką ładowarką – 1105 zł brutto.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze