Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Szlifierka Skil Masters przeznaczona do remontów

Skil Europe, producent przenośnych elektronarzędzi, rozszerza serię elektronarzędzi profesjonalnych Skil Masters o nową szlifierkę do ścian i sufitów. Model 7520 jest przeznaczony do remontów i prac dekoracyjnych związanych z obróbką ścian i sufitów murowanych oraz gipsowo-kartonowych, a także do szlifowania, polerowania i czyszczenia podłóg. Szlifierka Skil Masters jest dostępna w sprzedaży od listopada 2012.

Nowy produkt serii elektronarzędzi profesjonalnych Skil Masters

Szlifierka Skil Masters przeznaczona do remontów Elektronarzędzia linii Skil Masters zostały zaprojektowane z myślą o pragmatycznych profesjonalistach, którzy potrzebują szybko i efektywnie wykonać codzienne prace. Model 7520 stanowi alternatywę dla kosztownych, zaawansowanych modeli szlifierek marek specjalistycznych, a przy tym oferuje profesjonalną wydajność w niższej cenie.

Rozsuwany drążek teleskopowy: kompaktowe wymiary i duży zasięg

Model 7520 jest łatwy w obsłudze dzięki rozsuwanemu drążkowi teleskopowemu, niskiej wadze oraz miękkiej rękojeści którą cechuje ergonomiczny kształt. Wydajny silnik o mocy 600 W umożliwia szybką pracę i obróbkę szeregu materiałów.

Drążek teleskopowy o długości 123 cm można wydłużyć do 165 cm, dzięki czemu model 7520 idealnie sprawdza się podczas prac w ciasnych pomieszczeniach, takich jak korytarze czy toalety; zapewnia także odpowiedni zasięg przy szlifowania ścian. W wyposażeniu standardowym znajduje się dodatkowa przedłużka, który pozwala zwiększyć zasięg pracy aż do 350cm, zapewniając łatwy dostęp do wyższych partii ścian i sufitów.

Talerz szlifierski z funkcją automatycznej adaptacji do podłoża

Ruchomy talerz szlifierski automatycznie adaptuje się do kształtu szlifowanej powierzchni na każdej wysokości pracy, zapewniając łatwe prowadzenie narzędzia. Dodatkowym ułatwieniem jest zdejmowany element talerza, który ułatwia pracę w narożnikach.

Talerz szlifierski, mocowany na rzepy, jest przeznaczony do stosowania standardowych tarcz szlifierskich i polerskich o średnicy 225 mm. W wyposażeniu urządzenia znajduje się także praktyczna podpórka, który umożliwia ustawienie szlifierki w pozycji pionowej podczas przerw w pracy.

Wydajny silnik 600 W ze sterowaniem elektronicznym

Model 7520 jest wyposażony w wydajny silnik o mocy 600 W ze sterowaniem elektronicznym, które zapewnia urządzeniu łagodny rozruch i zapobiega zarysowaniu oraz innym uszkodzeniom powierzchni. Wstępny wybór prędkości umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej w zależności od obrabianego materiału i zastosowania szlifierki. Funkcja Constant Speed zapewnia stałe tempo pracy niezależnie od nacisku wywieranego na urządzenie.

Kompatybilna z większością odkurzaczy profesjonalnych

Bezpyłową pracę zapewnia modelowi 7520 wąż o długości 4 m i trzy adaptery umożliwiające podłączenie szlifierki do większości odkurzaczy profesjonalnych. Dzięki temu urządzenie spełnia obowiązujące w wielu krajach przepisy dotyczące stosowania szlifierek do ścian i sufitów wraz z odkurzaczami profesjonalnymi klasy M.

Samoczyszczące filtry stosowane w tych odkurzaczach zapewniają ciągłość pracy bez konieczności ręcznego czyszczenia lub wymiany filtra. Po użyciu szlifierkę można złożyć i umieścić w bardzo kompaktowej walizce umożliwiającej łatwy transport i przechowywanie.

 

aktualizacja: 2012-11-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze