Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch

Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch

Dla wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Skil i Dremel centralny serwis Bosch przygotował specjalną ofertę bezpłatnego przeglądu elektronarzędzi, która obowiązuje od 01.03 do 31.05.2013 r.

Centralny serwis elektronarzędzi Bosch zaprasza wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Dremel i Skil, narzędzi ogrodowych marek Bosch i Skil oraz narzędzi pomiarowych marek Bosch, CST/berger i Skil do bezpłatnego przeglądu użytkowanych przez nich narzędzi.

Dzięki akcji użytkownicy elektronarzędzi – zarówno tych profesjonalnych, jak i przeznaczonych do użytku domowego – mogą zlecić bezpłatną kontrolę wszystkich kluczowych elementów narzędzi mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Oferta dotyczy wszystkich narzędzi ww. marek – także tych, których nie obejmuje już gwarancja producenta.

Kompleksowy przegląd wg najwyższych standardów Bosch

Po przyjęciu narzędzia wykwalifikowany mechanik Bosch rozpoczyna przegląd od oceny wizualnej i stanu ogólnego narzędzia. Sprawdzana jest m.in. funkcjonalność narzędzia, stan włącznika, kabla zasilającego i szczotek węglowych. Po otwarciu narzędzia pod lupę mechanika trafiają najważniejsze dla danego narzędzia elementy mechaniczne. Ocenie podlega także stan smarowania elementów ruchomych.

Po zakończeniu przeglądu każde narzędzie zostaje sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego, co potwierdza osobisty podpis mechanika Bosch na specjalnej naklejce umieszczanej na narzędziu.

Konieczna naprawa? Bez obaw!

Jeżeli przegląd wykaże konieczność wykonania naprawy, klient zapłaci wyłącznie za robociznę i za zużyte części zamienne. W ramach akcji Bosch oferuje specjalny, 20% rabat na zakup części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy.

Szybko i wygodnie dla klienta

Dodatkowym ułatwieniem jest bezpłatny transport narzędzia do serwisu oraz zwrotnie do klienta – koszty przesyłki pokrywa serwis Bosch.

Aby skorzystać z bezpłatnej wysyłki narzędzia, należy zadzwonić do firmy kurierskiej DHL pod numer 801 345 345 oraz zamówić usługę kurierską na koszt odbiorcy podając numer płatnika 1224710.

Więcej informacji nt. akcji udziela centralny serwis elektronarzędzi Bosch:
Tel. 22 715 44 50, 22 715 44 60 (pon.-pt. 8:30 – 16:00)
e-mail: bsc@pl.bosch.com

Specjalna oferta bezpłatnego przeglądu obowiązuje od 01.03. do 31.05.2013r. Bezpłatny transport narzędzia jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i na adres serwisu Bosch (ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa).

aktualizacja: 2013-03-08

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze