Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Od lutego w ofercie Leny Lighting dostępny jest nowy typ naświetlacza serii Magnum oznaczony kodem 44W. Jest to już dziewiąta oprawa z serii profesjonalnych i bardzo wytrzymałych naświetlaczy energooszczędnych, które niezmiennie cieszą się popularnością w kraju jak i za granicą.

Naświetlacze Magnum to seria wytrzymałych na zniszczenie (IK10) oraz szczelnych (IP54) opraw użytkowych wykorzystywanych powszechnie w budownictwie czy pracach warsztatowych. Oprawa ta została zaprojektowana jako mobilne źródło światła, które dzięki niskiej wadze (3,2 kg) i małym rozmiarom (niecałe 30cm x 50cm) nie sprawia żadnych trudności przy przenoszeniu czy montowaniu.

Ergonomiczny uchwyt pozwala nie tylko na przenoszenie, ale także montaż naświetlacza na stojaku lub dowolnej innej powierzchni. Zastosowane źródła światła to energooszczędne świetlówki TL-C współpracujące z elektronicznym balastem EVG.

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Użytkownicy naświetlaczy Magnum zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność wersji z wbudowanym gniazdem do którego można podłączyć urządzenia, a także bezproblemowość transportu tych opraw, które nie wymagają szczególnych warunków.

Szczegóły techniczne oprawy można znaleźć w karcie katalogowej, a także na stronie www.lenalighting.pl/produkty

aktualizacja: 2013-03-08
Materiały dodatkowe

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze