Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym KM 80 W P. Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia.

Zestaw wymiennych akcesoriów sprawia, że urządzenie nadaje się do całorocznego użytku dlatego też stanowi idealne rozwiązanie dla dostawców usług komunalnych, budowlanych i firm sprzątających. Ponadto dobrze sprawdza się w motoryzacji, przemyśle i rolnictwie.

W standardzie zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową, odpowiedzialną za zamiatanie zanieczyszczeń z ulic i chodników. Maksymalna wydajność powierzchniowa wynosi 1680 m2/h. Regulacja położenia walcowej szczotki względem podłoża umożliwia dopasowanie jej wysokości do nierówności i rodzaju czyszczonej powierzchni a opcjonalny zbiornik na zanieczyszczenia wydłuża możliwy czas pracy.

W opcjonalnym wyposażeniu dostępny jest również spych śniegu, który może być wykorzystywany do odgarniania małych ilości śniegu i lodu. Spych jest mocowany przed szczotką. Dzięki takiemu układowi spych odgarnia śnieg a szczotka dodatkowo doczyszcza powierzchnię.

Dla bezpieczeństwa spych śnieżny wyposażono w zabezpieczenie sprężynowe, które podnosi pług po wejściu w kontakt z przeszkodą. Powłoka KTL gwarantuje niezawodną ochronę stalowej obudowy przed korozją. Spych śnieżny z obu stron opatrzony jest listwą gumową, co stanowi ochronę przeciwbryzgową.

Silnik Honda GCV 135 OHC i wszystkie istotne elementy obsługi są łatwo dostępne. Urządzenie standardowo wyposażone jest w pneumatyczne opony, które zapewniają odpowiednią przyczepność podczas zimowych prac.

Zamiatarka charakteryzuje się zwartą konstrukcją, wygodną i intuicyjną obsługą. W celu dodatkowego ułatwiania wszystkie elementy niezbędne do obsługi maszyny zostały wyróżnione żółtym kolorem. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz składanym uchwytom zamiatarkę, można łatwo przechowywać i transportować.

Firma powiązana: Kärcher Sp. z o.o.
aktualizacja: 2013-12-11

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze