Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Europejski konkurs marki Dremel

Europejski konkurs marki Dremel

Dokończ zdanie na stronie konkursowej i wygraj zestaw narzędzi o wartości około 3 000 zł!

Wygraj zestaw narzędzi Dremel do różnorodnych zastosowań

Aby pokazać wszystkie możliwości swoich narzędzi, Dremel ogłosił rok 2014 "Rokiem Wszechstronnych Zastosowań". Marka rozpoczyna kampanię, w ramach której klienci co miesiąc mogą wygrać wartościowy zestaw narzędzi.

Zadanie polega dokończeniu zdania "Narzędzia marki Dremel są tak wszechstronne, ponieważ…". Nagrodą jest zestaw elektronarzędzi Dremel o wartości około 3 000 zł, zawierający piłę ręczną Dremel DSM20, narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 z akumulatorem litowo-jonowym, wielofunkcyjne narzędzie Dremel 4200, narzędzie oscylacyjne Dremel Multi-Max MM40, pistolet do klejenia Dremel 940 i palnik stacjonarny Dremel VersaFlame. Szeroka gama akcesoriów i przystawek stanowi uzupełnienie zestawu i poszerza spektrum zastosowań poszczególnych narzędzi.

Dremel – więcej niż tylko narzędzia wielofunkcyjne

W 1932 r. Albrecht J. Dremel wynalazł pierwsze narzędzie wielofunkcyjne na świecie. Do dziś narzędzia wielofunkcyjne cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników, jednak wiele osób nie wie, że Dremel w swoim bogatym portfolio ma również inne narzędzia dla majsterkowiczów, jak pistolety do kleju, piły ręczne i wyrzynarki brzeszczotowe, a także wiele akcesoriów i przystawek, poszerzających spektrum zastosowań narzędzi. Aby zwiększyć rozpoznawalność całej oferty produktów, Dremel zorganizował konkurs internetowy obejmujący swoim zasięgiem całą Europę.
Od stycznia do czerwca 2014 roku wszyscy entuzjaści narzędzi Dremel mogą podzielić się swoimi wrażeniami i wygrać kompleksowy zestaw narzędzi do swojego domowego warsztatu.

Wypróbuj produkt Dremel i podziel się swoimi wrażeniami

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.dremeleurope/vts i uzasadnić, dlaczego Dremel to marka najbardziej wszechstronnych narzędzi. Z kolei użytkownicy smartfonów mogą wziąć udział w konkursie skanując kody QR, znajdujące się na wszystkich opakowaniach produktów Dremel i ulotkach dostępnych w sklepie. Po zeskanowaniu kodu uczestnik zostanie przekierowany na stronę konkursu. Pod koniec każdego miesiąca, w każdym kraju w Europie wybrany zostanie zwycięzca – autor najbardziej pomysłowego zakończenia zdania.

Po konkursie – zrób to sam

Nagroda, na którą składają się narzędzia, akcesoria i przystawki, pozwoli majsterkowiczom i hobbystom wykonać różne prace w domu: dociąć rury miedziane do odpowiedniego wymiaru korzystając z piły ręcznej DSM20, następnie połączyć je za pomocą palnika stacjonarnego VersaFlame i cyny lutowniczej. Narzędzie oscylacyjne Dremel Multi-Max MM40 może posłużyć do wyszlifowania drewnianych schodów i ram okiennych, a wielofunkcyjne narzędzie Dremel 4200 – do precyzyjnego wykończenia krawędzi i rogów lub do wykonywania otworów pod gniazdka elektryczne. Bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 ułatwi odświeżanie zardzewiałych mebli ogrodowych, a pistoletem do klejenia Dremel 940 można z łatwością przykleić deski przypodłogowe lub ozdobne detale.

Zasady konkursu Dremel w skrócie:

 • Uczestnicy proponują hasło i podają na stronie swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i adres e-mail). W konkursie można wziąć udział jeden raz.
 • Pod koniec każdego miesiąca w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2014 roku zostanie wybrane najciekawsze zakończenie zdania.
 • Organizator skontaktuje się ze zwycięzcą poprzez e-mail, aby uzyskać adres, na który należy wysłać wygraną.

Firma powiązana: Robert Bosch Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-02-05

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze