Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic to przenośny, akumulatorowy system oświetlenia LED, obok którego nie powinni przejść obojętnie miłośnicy majsterkowania oraz wszyscy, którzy mogą potrzebować wydajnego, solidnego oświetlenia roboczego.

Według specyfikacji minimalny czas pracy urządzenia to ok. 3 godzin, jednak niezależne testy wykazują, że może on sięgać nawet 4,5 godziny. Tak doskonały wynik lampa zawdzięcza nowoczesnej i energooszczędnej diodzie LED o mocy 20W, generującej światło o jasności 1300 lumenów.

Wielką zaletą urządzenia jest również to, że można ładować je zarówno z sieci, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej (230V AC, 12V DC). Nie ma więc problemu z doładowaniem sprzętu w trasie, a sam czas ładowania jest stosunkowo niedługi: ok. 4-6h. Mactronic M-FL20 ma wbudowany akumulator o pojemności 6,6Ah.

Lampa, która tylko z zewnątrz przypomina typową lampę halogenową, może poszczycić się klasą wodoodporności IP65. Oznacza to, że sprzęt jest chroniony całkowicie przed pyłem, oraz strumieniem wody z dowolnego kierunku. Obudowa lampy zabezpieczona jest gumową uszczelką, a znajdujący się po boku włącznik schowano za wodoszczelną powłoką. Dzięki temu sprzętu nie zniszczy ani zwykły deszcz, ani nawet wysokie ciśnienie strumienia płynącego np. z węża ogrodowego.

Co ważne, lampa Mactronic M-FL20 jest wyposażona w stabilny stojak i możliwość regulowania wysokości i kąta padania światła. Dobrze mieć ją przy sobie, gdy zajdzie konieczność wymiany koła, lub naprawy usterki w samochodzie po zmroku. Sprawdzi się doskonale również podczas prac w słabo oświetlonych miejscach i bez wątpienia stanie się najlepszym przyjacielem miłośników majsterkowania.

Lampę M-FL20 można kupić za ok. 400 zł.

Firma powiązana: MACTRONIC
aktualizacja: 2014-06-03

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze