Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Na polski rynek elektronarzędzi wchodzą właśnie nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP. Narzędzia objęte są 2-letnią gwarancją i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców: od majsterkowiczów po zawodowych specjalistów każdej profesji.

Najprostszy model wkrętarek POWER UP to 10,8-woltowa wersja 78970 (Li-Ion, 1,3 Ah). Mocniejsza wkrętarka POWER UP 78971 zasilana jest również akumulatorem litowo-jonowym, ale już o napięciu 14,4 V (1,3 Ah). Najbardziej zaawansowaną technicznie wiertarko-wkrętarką jest POWER UP 78973 z dwiema bateriami w zestawie. Maszyna ta czerpie energię z dużego 18-woltowego akumulatora Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 1,3 Ah. Zestaw zasilający charakteryzuje się krótkim, 1-godzinnym czasem ładowania.

Wkrętarka dysponuje momentem obrotowym 21 Nm, który przekazywany jest na wrzeciono za pomocą dwubiegowej przekładni. Urządzenie wyposażone jest w hamulec zatrzymujący obracające się wrzeciono natychmiast po wyłączeniu zasilania i w diodę LED, służącą do oświetlania miejsca pracy.

Wszystkie te wkrętarki mają klasyczne wiertarskie uchwyty szczękowe 10 mm, prędkością obrotową steruje się płynnie za pomocą włącznika spustowego. Narzędzia wyposażono w miękkie okładziny na częściach chwytnych dobrze wyprofilowanych rękojeści.

Więcej: www.yato.com

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2015-10-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze