Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

YATO YT-82900 - wielozadaniowe narzędzie akumulatorowe

YATO YT-82900 to akumulatorowe kompaktowe urządzenie, którym można zarówno szlifować, skrobać, jak i ciąć. Precyzyjnie przecina panele podłogowe, glazurę, metal i drewno.

YATO YT-82900 - wielozadaniowe narzędzie akumulatorowe

YATO YT-82900 umożliwia wycinanie skomplikowanych kształtów w różnych materiałach, szlifowanie mebli i wymianę uszkodzonych płytek. Pozwala na szybkie usunięcie fug spomiędzy glazury, wymianę pękniętych płytek lub wycinanie otworów nawet w twardych panelach podłogowych i blachach.

Świetnie sprawdza się przy szlifowaniu mebli i renowacji drewnianych okien. Łatwa i bezpieczna praca jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii dającej użytkownikowi pełną kontrolę nad narzędziem. Cięcie urządzeniem oscylacyjnym nie powoduje zapylenia pomieszczeń ani iskrzenia, dzięki czemu wnętrza mieszkalne pozostają czyste.

YATO YT-82900 doskonale sprawdza się w domowym warsztacie, umożliwiając łatwe wykonanie prac zarezerwowanych do tej pory dla fachowców.

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze