Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930

Profesjonalny klucz udarowy YT-82930 jest niezastąpiony w pracach budowlanych z wykorzystaniem materiałów drewnianych, przy których potrzebny jest duży moment obrotowy.

Doskonale radzi sobie z seryjnym wkręcaniem długich wkrętów oraz – co jest niezwykle przydatną funkcją – ich wykręcaniem. Ponadto sprawdza się przy dokręcaniu i odkręcaniu śrub o średnicy do M28 czy odkręcaniu zapieczonych nakrętek w kołach samochodowych.

Wytrzymały mechanizm udarowy (w połączeniu z 18 V akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh) sprawia, że nawet najcięższa praca wykonywana jest szybko i bez żadnego wysiłku. Klucz generuje roboczy moment obrotowy 280 Nm przy maksymalnej prędkości wynoszącej 2200 obrotów na minutę.

Narzędzie jest wygodne w użytkowaniu, dzięki wyważonej konstrukcji, natomiast wysokowydajny akumulator umożliwia mobilny tryb pracy. Miejsce robocze precyzyjnie podświetla lampa ledowa. W zestawie zapakowanym w poręczną walizkę z kluczem YT-82930 znajdują się dodatkowo: 2 akumulatory 18 V 3000 mAh, szybka ładowarka oraz zestaw nasadek 17 mm, 19 mm, 21 mm i 22 mm.

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2016-06-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze