Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Promocja na urządzenia wysokociśnieniowe firmy Kärcher

Wyjątkowo trwałe i skuteczne w walce z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami w branży budowlanej. Do 31 lipca 2016 wybrane urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody objęte są promocją "Czysty profesjonalizm".

Promocja na urządzenia wysokociśnieniowe firmy Kärcher

Urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher - HDS 5/13 U

Urządzenie wysokociśnieniowe HDS 5/13 U to przedstawiciel nowej klasy urządzeń "Upright" o zwartej, pionowej konstrukcji. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom zawdzięcza wyjątkową zwrotność i łatwość transportu, mianowicie potrzeba mniej siły by urządzenie mogło pokonać progi czy schody. Dzięki dużym kołom urządzenie sprawnie porusza się nawet na nieutwardzonej nawierzchni. Uchwyty na wyposażenie w tylnej części obudowy pozwalają na wygodne przechowywanie lancy i kabla zasilającego.

Dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C, w połączeniu ze środkiem czyszczącym, przy pomocy urządzenia można skutecznie usunąć nawet wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia. Urządzenie zużywa przy tym niewielkie ilości wody i paliwa do jej podgrzewania, co gwarantuje ekonomiczną eksploatację.

Duży filtr wody zamontowany w miejscu doprowadzania wody można łatwo wymontować i oczyścić. Dzięki temu jeszcze skuteczniej chroni pompę przed zanieczyszczeniem wody. Ważną zaletę stanowi system AVS zapobiegający skręcaniu się węża wysokociśnieniowego oraz wyłącznik ciśnieniowy, który po zwolnieniu spustu pistoletu automatycznie wyłącza pompę.

Urządzenie to jest idealne dla mniejszych firm budowlanych. Doskonale sprawdzi się w usuwaniu typowych zanieczyszczeń spotykanych na placu budowy, takich jak cement czy beton oraz wszelkiego rodzaju smary i inne tłuste zabrudzenia. Jest ono skuteczne w usuwaniu zabrudzeń dzięki wydatkowi wody na poziomie 500 litrów na godzinę.

Urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher - HDS 6/14 – 4C

Urządzenie klasy kompakt jest wyjątkowo poręczne i łatwe w obsłudze. Posiada zintegrowane zbiorniki na paliwo i środek czyszczący, wbudowany uchwyt na wąż/przewód, schowek na akcesoria oraz podwozie "Jogger". Konstrukcja typu Jogger z dużymi kołami gumowymi i kółkiem samonastawnym z przodu sprawia, że urządzenie jest bardzo mobilne i bez trudu pokonuje przeszkody takie jak na przykład krawężniki.

Maszyna wyposażona jest w nowoczesny tryb eco!efficiency, który sprawia, że urządzenie jest zarówno oszczędne jak i przyjazne środowisku nawet podczas długotrwałego użytkowania. Tryb ten redukuje zużycie paliwa i emisję CO2 o 20 proc. Przechowywanie urządzenia jest wyjątkowo łatwe dzięki licznym udogodnieniom m.in. urządzenie posiada zamykaną przegrodę na akcesoria, wyposażony jest w zintegrowane zaczepy do kabli i mocowania lancy.

Urządzenie posiada trwały 4-biegunowy, silnik elektryczny chłodzony wodą. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. System Easy Press wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego przez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Dodatkową zaletą jest Servo Control, pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

Doskonale sprawdzi się w średniej wielkości firmach budowlanych. Sprawnie usunie wszelkie typowe zabrudzenia spotykane w tej branży. Dzięki zastosowaniu dyszy Power urządzenie poradzi sobie z każdym – nawet najbardziej uporczywym brudem.

Promocja na urządzenia wysokociśnieniowe firmy Kärcher

Urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher - HDS 10/20-4M

Mocne urządzenie należące do klasy średniej również jest wyposażone w tryb eco!efflciency, który poprzez optymalizację cykli pracy kotła wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa o 20 procent. Duży, zintegrowany filtr wody chroni niezawodnie pompę wysokociśnieniową przed zanieczyszczeniami.

Nowy system podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego środka (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania. W pozycji „0” przez system ciśnieniowy płynie czysta woda. Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, znacznie ułatwia to obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

Zintegrowany bęben na wąż zapewnia wygodne i bezpieczne jego przechowywanie (wąż długości 20 m). Maszynę napędza mocny trójfazowy silnik chłodzony powietrzem. Jest to doskonały wybór dla dużych firm budowlanych, gdzie potrzeba mocnego, trwałego a jednocześnie skutecznego urządzenia.

Szczegóły dotyczące promocji "Czysty profesjonalizm" znajdują się na stronie: www.kaercher.com

Firma powiązana: Kärcher Sp. z o.o.
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze