Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Warsztat na kółkach

Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.
Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy.

Stół Mobile Project Center ma dużą powierzchnię roboczą umieszczoną na optymalnej do pracy wysokości 85 cm. Blat urządzenia wytrzymuje ciężar 300 kg, pełniąc przy tym wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z blatem zaciskowi stolarskiemu, istnieje możliwość stabilnego zamocowania obrabianego przedmiotu między częściami stołu. W blacie znajdują się także specjalne otwory, w które w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.

Cenionym przez użytkowników udogodnieniem stosowanym w stołach warsztatowych jest mobilność. O wysokiej funkcjonalności Mobile Project Center świadczy to, że nie trzeba go nosić, lecz można nim wygodnie dojechać w wyznaczone miejsce pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła, dzięki czemu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowatorskim rozwiązaniem, wykorzystanym w urządzeniu Stanley jest też część, rozszerzająca możliwości jego zastosowania o funkcję wózka. Dzięki temu, przy użyciu Mobile Project Center można transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Przemieszczanie się z wózkiem dodatkowo ułatwiają wysuwane, teleskopowe rękojeści.

Nowe urządzenie firmy Stanley zostało dostosowane do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu stół Mobile Project Center jest płaski i zajmuje niewiele miejsca. W sklepach dostępna będzie także uproszczona wersja nowego produktu Stanley – składany stół warsztatowy. Różni się on od Mobile Project Center tym, że nie wyposażono go w funkcję wózka. Zarówno stoły warsztatowe, jak też inne nowości produktowe firmy Stanley będą prezentowane podczas targów BUDMA 2007, odbywających się w Poznaniu w dniach 23 – 26 stycznia 2007 roku. Firma Stanley będzie prezentować swoje narzędzia na stoisku nr 48 w pawilonie nr 2.

Sugerowane ceny detaliczne:
Mobile Project Center – 540 zł
Składany stół warsztatowy Stanley – 440 zł
Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze