Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe, bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki Skil

Skil wprowadził do oferty nową serię trzech, akumulatorowych wiertarko-wkrętarek, modele 2005, 2006 i 2007. Różne moce napięć: 9,6 V, 12 V i 14,4 V to odpowiedź na różnorodne zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują odpowiedniego sprzętu do pracy związanej z wkręcaniem i wierceniem. Produkty pojawiły się na rynku w styczniu.

Nowe wiertarko-wkrętarkiDuże rezerwy mocy
Nowe wiertarko-wkrętarki dysponują dużą mocą, dzięki której można szybko wykonać wszelkiego rodzaju prace wiertarsko-wkrętarskie. Model serii 2007, z akumulatorem 14,4 V, wierci otwory o maks. średnicy 16 mm w drewnie i 6 mm w stali.

Modele 2006 (12 V) i 2005 (9,6 V) wiercą otwory o maks. średnicy 14 i 12 mm w drewnie oraz odpowiednio 6 i 5 mm w stali. Urządzenia posiadają 20-zakresową regulację momentu obrotowego, która umożliwia dobranie odpowiedniej mocy do rodzaju wykonywanej pracy. Wiertarko-wkrętarki wyposażone są także w blokadę włącznika do pracy ciągłej.

Wygodna i bezpieczna obsługa
Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil, także nowe, bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem wygody i bezpieczeństwa użytkownika.

Ergonomiczne wzornictwo obejmuje specjalnie wyprofilowane, miękkie części Softgrip w przedniej i tylnej części rękojeści, oraz w górnej części obudowy, które zapewniają bezpieczeństwo podczas pacy oburącz.

Wygodny w obsłudze przełącznik kierunku obrotów narzędzia umieszczony jest w górnej części rękojeści. Nowe modele posiadają także zaczep zakładany na nadgarstek, który umożliwia wygodne trzymanie urządzenia.

Szybka, beznarzędziowa wymiana wierteł i końcówek wkręcających Szybka, beznarzędziowa wymiana wierteł i końcówek wkręcających
Wiele prac wymaga częstej wymiany wierteł i końcówek wkręcających.

Czynność ta jest łatwa i szybka do wykonania w nowych wiertarko-wkrętarkach bezprzewodowych Skil, które posiadają beznarzędziowy, dwuczęściowy uchwyt o średnicy 10 mm. Oznacza to wymianę osprzętu w ciągu paru sekund – wystarczy obrócić zewnętrzny kołnierz uchwytu.

Nowe modele wiertarko-wkrętarek 2005, 2006 i 2007 są dostarczane w pudełkach kartonowych, które oprócz narzędzia zawierają akumulator, zaczep i podwójną końcówkę wkręcającą. Dostępne są także wersje opcjonalne z dodatkowym akumulatorem.

Sugerowana cena detaliczna brutto, styczeń 2008:
- wiertarko-wkrętarka 2005 – 119 zł
- wiertarko-wkrętarka 2006 – 149 zł
- wiertarko-wkrętarka 2007 – 199 zł

 

aktualizacja: 2008-02-01

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Brak regulacji prędkości obrotów !!! Po za tym super.

Gość BeN

03 Gru 2010, 01:02

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze