Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowy katalog PROMA

Firma Proma zaprezentowała nowy katalog "Maszyny i narzędzia 2008 A", w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1500 produktów wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego.

Maszyny i narzędzia PromaKatalog zawiera urządzenia elektryczne i akumulatorowe, wśród których dostępne są takie marki jak: Economy by Ferm, Ferm, Proma, Ferm PowerLine i Arbortech.

W katalogu znajdziemy grupy narzędziowe takie jak technika ogrodowa – czyli urządzenia do szerokiego zakresu prac związanych z utrzymaniem w nienagannym stanie ogrodów, krzewów, trawników, oferowane pod markami Ferm Florin oraz Proma.

Kolejna część katalogu poświęcona została obrabiarkom, urządzeniom kształtującym, przyrządom pomiarowym, spawarkom i prostownikom dostępnym głównie pod marką Proma. Znalazły się wśród nich także trzy nowe modele szlifierek do płaszczyzn, uzupełniające ofertę maszyn do obróbki metalu.

Na ostatnich stronach katalogu zaprezentowano maszyny i urządzenia warsztatowe, garażowe, malarskie i modelarskie marek takich jak Abac, Prima, Proma, Ferm, Earlex czy Boehler.

Maszyny Proma i narzędzia Ferm znajdujące się w nowym wydaniu katalogu, oferowane są z trzyletnią, pełną gwarancją jakości, w przystępnych cenach, z fachowym serwisem technicznym i doradczym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wydawany co pół roku katalog zawiera całościową ofertę asortymentową firmy Proma. Każdy z zaprezentowanych w katalogu produktów opatrzony został opisem parametrów technicznych oraz ceną zakupu, co stanowi jednocześnie gwarancję, że koszt nabycia produktu pozostanie na niezmiennym poziomie przez cały okres obowiązywania katalogu.

Nowy katalog dostępny jest bezpłatnie u wszystkich partnerów handlowych firmy Proma. Można go także zamówić, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej firmy.

 

Firma powiązana: PROMA POLSKA
aktualizacja: 2008-02-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus
Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO
Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w ...
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze