Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Lodołamacz firmy Den Braven

Stosowana do tej pory sól drogowa nie rozwiązywała problemu lodu całkowicie. Po pierwsze, minimalna temperatura jej działania to jedynie -21,5 stopnia Celsjusza (w zależności od stężenia roztworu), a dodatkowo miała zły wpływ na środowisko naturalne oraz powodowała niszczenie się obuwia oraz korozję metalu. Dlatego też powstał Lodołamacz firmy Den Braven, doskonałe remedium na zimowe problemy.

Sól to przeżytek!

Lodołamacz firmy Den BravenLodołamacz firmy Den Braven jest wysoce wydajnym preparatem do usuwania śniegu i lodu, stworzonym na bazie dwuwodnego chlorku wapnia. Doskonale sprawdza się on nawet w temperaturze do -40 stopni Celsjusza, co pozwala na skuteczne usuwanie lodu podczas bardzo mroźnych zim. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnej soli drogowej, nie zawiera on chlorku sodu, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla roślin i zwierząt oraz nie powoduje odbarwień zarówno na betonie (krawężniki, płytki chodnikowe, kostka brukowa itp.), jak i na butach.

Dodatkowo, skład Lodołamacza firmy Den Braven został wzbogacony m. in. substancjami pozwalającymi utrzymać właściwą kwasowość oraz hamującymi korozję, co chroni podwozia i karoserie samochodów przed zniszczeniem. Lodołamacz firmy Den Braven może być z powodzeniem stosowany do usuwania lodu z chodników, ulic, tarasów, podjazdów, parkingów, a nawet dachów o wysokim kącie nachylenia (do 40 stopni), których odśnieżanie było do tej pory problematyczne.

Lodołamacz firmy Den Braven jest również środkiem wyjątkowo wydajnym. Już jeden kilogram preparatu wystarczy do usunięcia śniegu i lodu z powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Dla porównania, by odlodzić taki sam obszar przy użyciu soli drogowej, musielibyśmy użyć jej aż dziewięć razy więcej! Dodatkowo, ciepło które zostaje wytworzone podczas kontaktu Lodołamacza firmy Den Braven ze śniegiem i lodem nie tylko powoduje ich roztopienie, ale również chroni przed ponownym oblodzeniem aż przez 60 godzin.

Śliski śnieg oraz lód zalegający na chodnikach i ulicach to niewątpliwie jeden z najmniej przyjemnych aspektów zimy – powoduje on nie tylko utrudnienia w ruchu ale może być przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Lodołamacz firmy Den Braven skutecznie poradzi sobie z tym problemem i jednocześnie pozwoli nam cieszyć się zimą bez martwienia się o zniszczone buty czy karoserię naszego samochodu.

Den Braven Lodołamacz, opakowanie 5 kg, cena detaliczna brutto 61,48 zł
Den Braven Lodołamacz, opakowanie 10 kg, cena detaliczna brutto 119,91 zł

Lodołamacz firmy Den Braven
aktualizacja: 2011-10-25

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze