Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

12 stycznia 2012 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się doroczny Dzień Otwarty NAC.  Podczas spotkania, Dyrektor Zarządzający NAC - Marcin Przytulski przedstawił zeszłoroczne osiągnięcia oraz naświetlił plan działań na 2012 rok, zarówno handlowych, jak i marketingowych.

Była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych NAC, m.in. generatorów prądotwórczych, pomp do wody i hydroforów. Partnerzy Handlowi NAC mogli także dokładnie zapoznać się z ofertą najpopularniejszych produktów NAC, których bogata ekspozycja prezentowana była w niezwykłej scenerii - na tle murawy i trybun nowego Stadionu.

Coroczne spotkanie NAC jest też doskonałą okazją do omówienia szczegółów współpracy  z Przedstawicielami  NAC odpowiedzialnymi za działy: sprzedaży, logistyki, marketingu i serwisu.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym
Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

Uczestnicy Dnia Otwartego NAC mieli okazję spotkać się z Pawłem Molgo- Kierowcą NAC Rally Team, Mistrzem Polski RMPST 2011 w grupie T2 oraz "na żywo" obejrzeć  auta rajdowe NAC Rally Team.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym


Firma powiązana: NAC
aktualizacja: 2012-01-20

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze