Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet stanowi wierną rekonstrukcję płyt piaskowca. Wyjątkowo naturalny wygląd zawdzięcza niepowtarzającym się teksturom powierzchni licowych, nieregularnym krawędziom oraz charakterystycznej dla materiału skalnego warstwowości.

Nowy kolor płyt – kamienna szarość – podkreśla autentyczność wyrobów i nadaje im elegancki i stylowy wygląd. Kolorystyczna nowość Bruk-Betu sprawdza się szczególnie na tarasach, jak i nawierzchniach ogrodowych, takich jak alejki oraz ścieżki.

Kamień ciosany Realit dostępny jest w postaci płyt prostokątnych, a także specjalnie zaprojektowanych elementów do tworzenia ułożeń kołowych. W ofercie firmy znajdują się ponadto praktyczne płyty deptakowe oraz materiały do wykonywania stopni schodowych.

Cena brutto 126,44 zł/m2 (płyty w module)

Kamień ciosany Realit firmy Bruk-Bet

Nowe płyty panelowe kamienia ciosanego Realit firmy BRUK-BET mają łamane, nieregularne kształty. Wąskie fugi znajdujące się pomiędzy poszczególnymi płytami informują o ich starannej, ręcznej obróbce. Płyty panelowe Kamienia ciosanego doskonale wyglądają w ogrodach, tworząc kamienne ścieżki i placyki wypoczynkowe.

Ich naturalny, nieco surowy wygląd inspirowany piaskowcem sprawia, że pięknie współgrają z ogrodową zielenią. Zabudowa płyt polega na łączeniu dwuczęściowych paneli oraz układaniu ich w sześciu możliwych położeniach. Po spoinowaniu nawierzchnia daje wrażenie ułożonej z pojedynczych płyt skalnych.

Cena ok. 126 zł/m2

Nowe płyty panelowe kamienia ciosanego Realit firmy BRUK-BET

 

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-05-07

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

bardzo mi się podobają płyty panelowe. ciekawe w nich są nieregularne kształty. większość płyt to jednak prostokąty czy kwadraty. a tu taka żywiołowość. zastanawiam się czy nie zrobić z nich ścieżki w ogrodzie.

Gość Jolas

15 Maj 2013, 14:59

Bardzo ładnie to wygląda w ogrodzie - mam to u siebie i jestem zadowolony z finalnego rezultatu. Dobrze się je czyści, nie ma również problemu z wykwitami.

Gość Mister

29 Kwi 2013, 16:21

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze