Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Narzędzia Stiga do żywopłotów i trawników

Firma Stiga wprowadziła na rynek dwie nowości do pielęgnacji trawników i żywopłotów: sekator SHT 600 oraz nożyce akumulatorowe SGS 60 LI.

Sekator SHT 600
Sekator SHT 600
Nowy elektryczny sekator SHT 600 od STIGI ma ostrzony laserowo, szlifowany i hartowany nóż. Gwarantuje on niezawodną pracę urządzenia podczas cięcia gałęzi o średnicy do 20 mm. Sekator wyposażony jest w silnik o mocy 600 W (230 V) ze stabilnym uchwytem, który w przypadku konieczności bocznego cięcia możemy obracać aż w pięciu różnych pozycjach.

Wygodę użytkowania zapewnia system antywibracyjny, a zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe sprawia, że praca z urządzeniem jest wyjątkowo bezpieczna. Sekator SHT wyposażony jest w ostrze o długości 55 cm.
Cena: 409 zł brutto

Nożyce akumulatorowe SGS 60 LI

Nożyce akumulatorowe SGS 60 LI
Nożyce akumulatorowe od STIGI pozwalają precyzyjnie docinać wybrane fragmenty roślin w wygodny i bezpieczny sposób. Polecane są do wykonywania drobnych prac ogrodowych przy żywopłotach lub trawnikach. Są lekkie (nieco ponad pół kilograma!), dlatego pracuje się z nimi bez nadmiernego wysiłku. Dokładne przycinanie roślin gwarantuje ostrzony laserowo, szlifowany i hartowany nóż.

Nożyce w komplecie mają dwa ostrza do formowania i przycinania krzewów jak i do przycinania trawy. Opcjonalnie nożyce można wyposażyć także w specjalną prowadnicę która pozwoli nam przyciąć trawnik bez konieczności schylania się. Nożyce wyposażone są w wydajne, litowo-jonowe akumulatory, które zapewniają blisko godzinną pracę narzędzia na jednym ładowaniu.
Cena: 269 zł brutto


Firma powiązana: GGP POLSKA /STIGA
aktualizacja: 2012-06-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze