Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kostka Novator firmy Bruk-Bet

Kostka Novator firmy Bruk-Bet

Kostka Novator firmy Bruk-Bet została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach urbanistycznych, inspirowanych stylem minimalistycznym. Model ten wyróżniają trzy duże, prostokątne elementy o gładkiej powierzchni. Ich geometryczna forma doskonale sprawdza się w rytmicznych ułożeniach rzędowych.

Ośmiocentymetrowa grubość kostki Novator pozwala z powodzeniem stosować ją w miejscach obciążonych wzmożonym ruchem pieszych, samochodów osobowych czy nawet lekkich aut dostawczych.

Novator dostępny jest w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych – beżach, szarościach – oraz w wykończeniu śrutowanym – w kolorach granit, granodioryt i andezyt.

Powierzchnia kostek została zabezpieczona specjalnym systemem Hydrostop, stosowanym przez firmę Bruk-Bet już w trakcie procesu produkcji. Ułatwia on utrzymanie nawierzchni w czystości, nawet w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie plam i zabrudzeń.

Kolory: wapień dewoński, wapień muszlowy, granodioryt, granit, andezyt
Rozmiar: 300x300x80, 600x300x80, 900x300x80 [mm]
Cena za m2: 71,34 – 92,50 zł brutto

Kostka Novator firmy Bruk-Bet

aktualizacja: 2014-01-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze