Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Małopolski producent wyrobów betonowych zakończył w lutym proces zakupu ósmego zakładu produkcyjnego. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Fugasówka w województwie śląskim. W nowo zakupionej fabryce produkowane będą nawierzchnie dekoracyjne oraz standardowe kostki brukowe.

Decyzja o zakupie nowego zakładu produkcyjnego Bruk-Betu jest wynikiem intensywnego rozwoju firmy zarówno pod kątem oferty produktowej, jak udziału w rynku. Dotychczas producent dysponował siedmioma kompleksami produkcyjnymi – między innymi w Tarnowie, Krakowie, Krzemienicy w pobliżu Rzeszowa, Raciborzu i Kielcach. Pozyskanie fabryki w Fugasówce ma na celu wzmocnienie pozycji producenta na obszarze południowo-zachodniej Polski.

Zakład produkcyjny w Fugasówce posiada infrastrukturę i park maszynowy, które pozwolą w niedługim czasie dostosować jego funkcjonowanie do standardów firmy Bruk-Bet. Wraz z halą produkcyjną zakupione zostały towarzyszące jej biura sprzedaży. Przy fabryce powstanie ogród wystawowy prezentujący prestiżowe wyroby producenta, takie jak: szlachetne kostki brukowe, płyty posadzkowe, systemy schodowe oraz elementy małej architektury ogrodowej.

Fabryka w Fugasówce jest trzecim zakładem produkcyjnym przejętym przez Bruk-Bet w wyniku restrukturyzacji firmy Awbud. Producent nie planuje istotnych zmian w dotychczasowym zatrudnieniu w zakładzie. Produkty, które w niedługim czasie zejdą z linii produkcyjnej w Fugasówce trafią na polski rynek.

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2014-03-04

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze