Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Polbruk Linea - nie tylko na taras

Polbruk Linea - nie tylko na taras

Płyty tarasowe Polbruk Linea o fakturze przypominającej naturalną skałę wapienną to sposób na zaprowadzenie w ogrodzie niepowtarzalnego stylu i elegancji rodem z minimalistycznej Skandynawii.

Smukły, prostokątny kształt płytek, ich chropowata powierzchnia i naturalny, jasnoszary kolor działają inspirująco, stąd też są wykorzystywane nie tylko do aranżowania tarasów czy ścieżek. Każdej przestrzeni, w której zostają użyte, nadają unikalny charakter i odrobinę ekskluzywności.

Technologia zastosowana do produkcji Polbruk Linea – wet-cast – pozwala na niemal pełne odwzorowanie powierzchni wapiennej. Płyta ma grubość 4 cm, jest wytrzymała, a zarazem subtelna, dlatego sięgają po nią osoby, które w produktach cenią ich wysoką jakość wykonania, jak i wyróżniającą się estetykę.

Aby zwiększyć trwałość i odporność płyt na zabrudzenia, należy pamiętać o ich wcześniejszym zaimpregnowaniu. Do tego celu zalecany jest impregnat Polbruk Efekt.

Wymiary: 50 x 25 cm, 75 x 25 cm, 100 x 25 cm.

Firma powiązana: Polbruk
aktualizacja: 2015-03-16

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze