Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Ukazał się nowy katalog produktów Libet 2015/2016. Warto do niego zajrzeć, bo jest to nie tylko szeroka prezentacja nowych produktów nawierzchniowych Libet, ale również kompendium wiedzy w zakresie wzornictwa i projektowania nawierzchni betonowych.

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016 to 280-stronicowe wydawnictwo zwracające uwagę niestandardowym formatem, oraz nowoczesną, awangardową grafiką na okładce. Katalog ma prostą, a jednocześnie przejrzystą kompozycję graficzną i - pod każdym względem - nowoczesny layout. Elementami, takimi jak zdjęcia czy wzorniki kolorów, rządzi zasada kwadratu, co sprawia, że całość ma wyrazisty i konsekwentny charakter.

Porady i asortyment Libet

Hasłem przewodnim obecnego katalogu jest "Zmień swój standard na Premium". W tym też kontekście eksperci Libet opracowali obszerną część poradnikową przekonującą, że w całkowitych kosztach nawierzchni brukowanych ważna jest nie tylko cena produktu. Znajdują się tutaj artykuły poruszające tematykę związaną z właściwościami kostek, ich wzornictwem, pokazujące modne trendy w projektowaniu i oczywiście informacje o nowych, wprowadzonych do oferty produktach.

Dla poszukujących inspiracji przygotowane zostały zestawy zdjęć realizacji nawierzchni z wykorzystaniem asortymentu Libet. Natomiast część merytoryczna katalogu zawiera szereg artykułów dotyczących m.in. tarasów wentylowanych, fugowania i impregnacji czy zasad układania nawierzchni.

Ciekawie wyglądają również prezentacje samych produktów. Przy każdym z nich znajdują się duże ilustracje oraz ikony wskazujące na cechy danego wyrobu. Innowacją jest tu dodatkowa pozycja "Zobacz także", w której przedstawione są trzy produkty dobrze współgrające z tym prezentowanym.

Nowości w ofercie Libet

Oprócz tego, że nowości asortymentowe są pokazywane w części produktowej, poświęcony im został także artykuł "Nowe trendy". I tak chyba najważniejszą wiadomością jest pojawienie się całkowicie nowej grupy kostek szlachetnych Libet Decco Monocolor, która opiera się na dwóch kolorach: antracytowym i pergaminowej bieli.

Zwolenników ekologii, a jednocześnie dobrego designu zainteresuje zapewne nowy produkt Cadena Eco. Natomiast miłośników dużych rozmiarów ucieszy rozbudowa Systemu Maxima, który wzbogacił się o dwie płyty: Maxima Grande oraz Maxima Lumino. Z kolei do grupy płyt gresowych Libet Ceramic dołączyła Sedimento w ciepłych piaskowych barwach i fakturze przypominającej trawertyn. Do tegorocznej oferty doszły także nowe opcje kolorystyczne dobrze znanych już produktów.

Jest to jednak dopiero część nowości 2015. Pozostałe znajdują się na kartach nowego katalogu produktów Libet 2015/2016. Serdecznie zapraszamy do jego lektury. Katalog dostępny jest na stronie www.libet.pl oraz w punktach sprzedaży Libet.

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2015-03-31

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze