Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor

Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor

Firma Libet nie tylko uważnie śledzi, ale i wyprzedza aranżacyjne trendy, dlatego też w jej ofercie od dawna znaleźć można szereg produktów, które umożliwiają zbudowanie ekologicznej, a zarazem eleganckiej przestrzeni. Najnowszą tego typu propozycją w asortymencie producenta są szlachetne kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor.

Nowa kolekcja składa się z czterech, pozornie całkowicie odmiennych elementów: dwóch pełnych oraz dwóch ażurowych. Okazuje się jednak, że kostki te doskonale ze sobą harmonizują i pozwalają na stworzenie niezwykle oryginalnej oraz przyjaznej środowisku nawierzchni. Kostki, formą przypominające pojedyncze i potrójne ogniwa łańcucha, idealnie sprawdzą się zarówno podczas wytyczania luźnych ścieżek na terenie posesji, jak i w przypadku tworzenia bardziej zwartych struktur.

Kostki Cadena ECO dostępne są w kolorze antracytowym, dlatego połączenie ich z intensywną zielenią roślin lub wyrazistą bielą drobnego żwiru będzie prezentowało się bardzo stylowo i elegancko. Produkty te ponadto są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego też ułożone z nich konstrukcje będą piękną ozdobą posesji przez wiele sezonów.

Oryginalne i niezwykle intrygujące kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor to projekt autorstwa Jakuba Pułki (pod nadzorem profesora Jana Kukuły) – studenta Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W ofercie produkty te dostępne są także w linii Classic – w kolorze szarym. W obu kolekcjach małe kostki mają wymiary 17,5 x 17,5 x 8 cm (pełna) i 17,5 x 17,5 x 12 cm (ażurowa), duże natomiast: 17,5 x 53,1 x 8 cm (pełna) oraz 17,5 x 53,1 x 12 cm (ażurowa).

Warto dodać, że uzupełnieniem betonowych elementów Cadena ECO są spójne wizualnie bloczki Cadena z rodziny Libet Completto. W przeciwieństwie do kostek, są one barwione w masie, dzięki czemu pozwalają na tworzenie zróżnicowanych form przestrzennych: zwartych murków czy ażurowych ogrodzeń.

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2015-06-18

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Ażury zdecydowanie sprzyjają naturze. Już dawno należało się z nimi 'przeprosić' w projektach nawierzchni.Administracja forum: Linki nie związane z tematem usunąłem.

Gość Greg

25 Cze 2015, 09:51

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Libet Stampo - sposób na niebanalną aranżację ogrodu
Libet Stampo - sposób na niebanalną aranżację ogrodu W nowoczesnych projektach ogrodów świetnie sprawdzą się elementy małej architektury, jakie możemy znaleźć w kolekcji Libet Stampo. Dzięki ...
Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze