Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Lampy solarne AMOR marki ActiveJet

Marka ActiveJet Energy posiada w ofercie oświetlenie ogrodowe, dzięki któremu doświetlanym miejscom nadasz wyjątkowy charakter i nastrój.

Do najczęściej oświetlanych miejsc na zewnątrz domu należą podjazdy oraz ścieżki ogrodowe i schody. Ekspert marki ActiveJet radzi, aby w tym przypadku wybierać lampy LED, które dostarczą nam mocne światło. Zapewni to nie tylko efekt wizualny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dorosłym domownikom, jak też dzieciom wychodzącym na wieczorne spacery w ogrodzie. Ledowe lampy ActiveJet charakteryzują się niskim poborem prądu oraz długą żywotnością.

Dla amatorów ekologii marka ActiveJet również przygotowała odpowiednie produkty. W ofercie znalazły się lampy solarne, które dzięki użyciu odnawialnych źródeł energii znacząco zmniejszą jej zużycie, przyczynią się do dbania o środowisko naturalne, a ich posiadaczom zaoszczędzą instalacji przewodów elektrycznych. Lampy solarne umilą wieczory także na tarasach i balkonach. Ze względu na ich delikatne światło świetnie sprawdzą się w miejscach, w których zależy nam na uzyskaniu wyjątkowego nastroju.

Tym, dla których grille z przyjaciółmi i biesiadowanie przy ogniskach do późnych godzin nocnych są nieodłączną częścią spędzania wolnych chwil upalnych wieczorów, proponujemy zarówno wiszące jak i słupkowe lampy solarne ActiveJet.

Amatorom klasycznego designu w przydomowym zaciszu ogródka polecamy kuliste lampy solarne AMOR marki ActiveJet dostępne w 3 wersjach kolorystycznych (niebieska, żółta, malinowa). Zapewnią one delikatne światło w wybranym odcieniu. Znajdą zastosowanie przy oczkach wodnych oraz ogrodowych skalniakach.

Firma powiązana: ACTION (ActiveJet)
aktualizacja: 2015-07-15

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze