Budujemy Dom

MOSER: Rozdzielnice podziemne z serii TerraMo ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Nowoczesne systemy zasilania podziemnego do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie możemy zainstalować ogólnodostępnych, stałych źródeł zasilania. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji urządzenie nie przeszkadza podczas normalnego użytkowania powierzchni oraz nie pozwala na ingerencję osób postronnych. Kiedy zaistnieje potrzeba skorzystania z źródeł zasilania, wystarczy przekręcić klucz!

MOSER: Rozdzielnice podziemne z serii TerraMo

Kolumny ogrodowe MOSER

Kolumny ogrodowe MOSER budzą "zielone aranżacje" do nowego życia. Dzięki ich zastosowaniu zasilanie elektryczne i wodne jest nieskomplikowane i atrakcyjne dla oka w wielu  obszarach zewnętrznych. Kolumny zapewniają moc tam, gdzie jest potrzebna - czy to w przypadku radia, laptopa, elektrycznego grilla, łańcuchów świetlnych, oświetlenia ogrodowego, czy kosiarki, i mogą być wyposażone w wybrane przez Państwa urządzenia.

Kolumny ogrodowe możemy zainstalować w m.in. ogrodach botanicznych, ogrodach prywatnych, gospodarstwach, przedszkolach, placach zabaw, boiskach sportowych, basenach odkrytych, parkach rekreacyjnych, polach campingowych, przystankach autobusowych, cmentarzach lub aranżacjach hotelowych.

Ponieważ przewody zasilania są pod ziemią, systemy kontroli dostępu nie wymagają ścian do montażu. Dostępne z oświetleniem lub bez.

Rozdzielnice podziemne z serii TerraMo

Właściwe doradztwo przy projekcie, instalacji i konserwacji, znakomite i niezawodne wykonanie, jak również niskie koszty montażu sprawiają, że każdy produkt serii MOSER jest rzeczywiście produktem najwyższej jakości.

 Logo PCE PCE Polska Sp. z o.o.
ul. Podwalna 8A
58-200 Dzierżoniów
Tel.: +48 74 831 76 00
Fax: +48 74 831 17 00
e-mail: pce@pce.pl
www.pce.pl 
aktualizacja: 2018-09-28
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".