Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Zieleń to Życie

Czy beton może służyć do upiększenia ogrodu? Czy może nadać mu lekkości oraz wyjątkowego stylu? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, dotyczących aranżacji przestrzeni w ogrodach można było uzyskać na stoisku firmy Semmelrock, w trakcie targów "Zieleń to Życie".

W trakcie targów "Zieleń to Życie"Producent kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów architektury ogrodowej zaprezentował w trakcie wystawy ofertę unikatowych produktów oraz pomysłów na piękny ogród. Targi odbyły się w dniach 29-31.08.2008 roku, w Warszawie, w Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Ogród od podstaw

Wyobrażenie sobie pięknego ogrodu nie jest łatwe. Bogactwo kompozycji, pomysłów oraz produktów do ich realizacji może przytłaczać. W takich sytuacjach warto zobaczyć, korzystając z jakich produktów, rozwiązań oraz pomysłów możemy osiągnąć wyjątkowy efekt. Zainteresowanych realizacją marzeń zapraszamy na nasze stoisko na targach Zieleń to Życie – mówi Jacek Krzyżanowski, Marketing Manager z firmy Semmelrock Stein+Design.

Piękny ogród kompleksowo

Jak nadać oryginalny wygląd ogrodom? Jak stworzyć spójną kompozycję, nie gubiąc się wśród tysięcy opcji? Rozwiązaniem jest zastosowanie produktów Semmelrock z serii Bradstone, posiadających wyjątkowy design. Inspiracją do ich wykonania jest naturalnie obrabiany kamień. Struktura wiernie odwzorowuje oryginał, z zachowaniem jego kształtu. Dzięki tym produktom można tworzyć wyjątkowe kompozycje w stylu retro, nawiązujące do ciepłego klimatu Toskanii i innych krajów południowych.

Produkty z serii Bradstone umożliwiają kompleksową aranżację przestrzeni ogrodów oraz tarasów. Oferta składa się m.in. z płyt ogrodowych i tarasowych, rozet, obrzeży, stopni oraz systemów murków. Ciekawymi produktami, cieszącymi się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, są: pierwszy w Polsce parkiet ogrodowy oraz podkłady kolejowe.

Parkiet ogrodowy cechuje realistyczne odtworzenie kolorystyki oraz faktury drewna. Płyty wyglądają jak autentyczne deski sosnowe. Na każdej z poszczególnych części parkietu zostały wiernie odwzorowane słoje oraz sęki drewna. Podkłady kolejowe (wykonane z betonu) są wierną kopią prawdziwych elementów torów kolejowych. Faktura naturalnie odwzorowuje słoje, pęknięcia, ślady po gwoździach oraz brązową barwę podkładów.

W trakcie targów "Zieleń to Życie"W trakcie targów "Zieleń to Życie"

Wirtualna kostka brukowa

Nowością, prezentowaną na targach "Zieleń to Życie" przez Semmelrock, była nowa strona www. Wyjątkowym elementem serwisu są pokazy zdjęć panoramicznych. Stwarzają one wrażenie bezpośredniego przebywania w centrum fotografii. Dzięki wirtualnym panoramom internauci mogą dokładnie obejrzeć każdą część powierzchni oraz interaktywnie poznać produkty. Narzędzie to, w połączeniu z licznymi przykładami aranżacji przestrzeni pozwala na kompleksowe zapoznanie się z ofertą Semmelrock. zawiera kilkaset zdjęć unikatowych aranżacji wykonanych z produktów firmy.

Tarasowy konkurs

Na targach firma Semmelrock zaprezentowała również zwycięskie zgłoszenia laureatów konkursu „Twój nowy taras w prezencie”. Główną nagrodą, o którą rywalizowali uczestnicy, była kompleksowa realizacja tarasu ogrodowego: materiały, projekt oraz jego wykonanie.

 

Firma powiązana: Semmelrock Stein+Design
aktualizacja: 2008-09-12

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe obrzeża - Libet Bord
Nowe obrzeża - Libet Bord Libet Bord to najnowsza generacja wielofunkcyjnych obrzeży, tworzących stabilne, estetyczne wykończenie nawierzchni. Rozwiązanie bazujące ...
Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze