Budujemy Dom
Wokół domu / Ogrodzenia / Aktualności

I BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC

17 lipca 2016 r. w Tymbarku odbędzie się I Bieg Górski o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC. Celem wydarzenia jest propagowanie ruchu fizycznego, jako fantastycznej formy spędzania wolnego czasu oraz promocja pięknych terenów Beskidu Wyspowego.

I BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC

Najwyższym punktem trasy jest szczyt góry Paproć, pozostała część trasy biegnie po malowniczych szlakach turystycznych. W biegu mogą brać udział amatorzy, zawodowcy oraz rodziny.

I Bieg Górski o Złotą Paproć organizowany jest przez firmę JONIEC z Tymbarku. Rajd będzie miał miejsce podczas corocznych obchodów Dni Tymbarku.

Długość trasy to około 7 km dla amatorów oraz 3 okrążenia trasy (ok. 21 km) dla zawodowców. Zawodnicy podzieleni będą na kategorie wiekowe dla mężczyzn i kobiet: 18-29 lat (1998-1987), 30-39 lat (1986-1977), 40-49 lat (1976-1967), 50-59 lat (1966-1957), 60+ (1956 i starsi). Osobną kategorią jest Extreme dla biegaczy, którzy podejmą się przebiegnięcia trzech okrążeń wyznaczonej trasy oraz kategoria Rodzina – dla rodziców z dziećmi. Bieg odbywa się po wyznaczonej trasie, która w większości przebiega po szlakach turystycznych i drogach nieutwardzonych. Nie będzie pobierana opłata startowa.

Organizator zapewnia wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli bieg pamiątkowe medale. Nagrody rzeczowe otrzymają zawodnicy za 1, 2 i 3 miejsce we wszystkich kategoriach wiekowych; zawodnicy kategorii Extreme – nagrody finansowe. Przewidziane są również nagrody specjalne: dla najmłodszego i najstarszego zawodnika, najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny. W Biegu weźmie udział ok. 250 zawodników.

Firma JONIEC – organizator I Biegu o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC – jest wiodącym polskim producentem ogrodzeń z betonu oraz betonowej galanterii ogrodowej. Na polskim rynku działa od ponad 25 lat. Strategia firmy to: "Wyznaczamy nowe granice". Zgodnie z tym hasłem każdego roku wprowadzane są do oferty nowe wyroby w całości opracowane i wdrożone przez własny sztab fachowców.

Zapisy na I BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC – 7 km
http://www.e-gepard.eu/show-race/385

Zapisy na I BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC – Bieg Rodzinny
http://www.e-gepard.eu/show-race/386

Zapisy na I BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC – Extreme 21 km
http://www.e-gepard.eu/show-race/387

Firma powiązana: Joniec
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Ogrodzenie łupane Gorc - bogactwo kolorów
Ogrodzenie łupane Gorc - bogactwo kolorów Ogrodzenie łupane to produkt, który firma JONIEC® ma w swojej ofercie od kilkunastu lat. Czas ten pozwolił na dopracowanie parametrów wpływających ...
Siłownik do bram przesuwnych BULL8 OM
Siłownik do bram przesuwnych BULL8 OM BENINCA - jedna z najstarszych firm w branży, od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach (znajdujących się wyłącznie we Włoszech) ...
Nowoczesne systemy ogrodzeniowe
Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram Steel Group to polski producent systemów ogrodzeniowych stawiający na nowoczesny i modny design włączając gamę kolorów.
Najbardziej znane marki
Ogrodzenia - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze