Budujemy Dom

Ogrodzenie P305 w ofercie Konsport - proste wzornictwo w nowoczesnych materiałach ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Ogrodzenie palisadowe P305 to nowość w ofercie Konsport (symbol PP002). Przęsło jest wypełnione płytą XPS obustronnie zabezpieczoną blachą poliestrową.

Ogrodzenie P305 w ofercie Konsport - proste wzornictwo w nowoczesnych materiałach

XPS użyte w przęsłach ogrodzenia palisadowego P305 to ekstrudowana pianka polistyrenowa powszechnie wykorzystywana w budownictwie na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza dwóm głównym cechom, które pozornie wykluczają się nawzajem. Pierwszą z nich jest wysoka wytrzymałość materiału na uszkodzenia mechaniczne. Drugą natomiast - waga. Materiał XPS jest relatywnie lekki. Płyta XPS jest spieniana przy użyciu dwutlenku węgla, przez co jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Nowe ogrodzenie P305

Konsport oferuje swoim Klientom możliwość wykorzystania płyt XPS nie tylko przy budowie ogrodzenia, ale również małej architektury ogrodu. Płyty XPS dają też szereg innych możliwości. Wykorzystywane są między innymi do budowy zadaszonych wygrodzeń na odpady, zastępują tradycyjne zadaszenie nad wejściem na posesję, mogą zostać użyte to budowy wiaty samochodowej czy pergoli.

Ogrodzenie P305 z oferty Konsport

W modelu P305 płyta XPS została obustronnie pokryta blachą z poliestru, dokładnie taką samą jaką stosuje się na przykład do pokryć dachowych. Wykorzystana blacha poliestrowa pozostaje odporna na warunki atmosferyczne, jednocześnie zachowując walory estetyczne ogrodzenia. Możliwym jest również zastosowanie faktury strukturalnej na pozostałych elementach konstrukcyjnych ogrodzenia, co dodatkowo uatrakcyjni końcowy odbiór wizualny.

Pozornie model P305 jest niezwykle prostym ogrodzeniem. Na jego konstrukcję składa się jednak szereg nowoczesnych materiałów, a o jego estetyce stanowi surowy i prosty charakter.

Nowy model ogrodzenia - P305

Ogrodzenie P305 jest modelem dostępnym w wariancie do samodzielnego montażu, co w wielu przypadkach jest bardzo wygodnym rozwiązaniem pod kątem transportu oraz montażu.

Ogrodzenie P305

Ogrodzenie P305 - najważniejsze cechy produktu:

 • nowoczesne materiały odporne na warunki atmosferyczne,
 • kompletny system bram, przęseł i furtek,
 • poliestrowa blacha o fakturze strukturalnej,
 • normy spawalnicze i lakiernicze zgodne z międzynarodowymi standardami, 
 • zabezpieczenie antykorozyjne tj. ocynkowanie ogniowe i lakierowanie proszkowe.

Zalety ogrodzenia palisadowego PP002 (P305)

Logo KONSPORT Adres:
Kilińskiego 75
95-083 Kazimierz
Telefon: (43) 677 51 37
www.konsport.com.pl
biuro@konsport.com.pl

 

aktualizacja: 2018-04-06

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
 
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Polbram Steel Group Budowlaną Marką Roku 2018
Polbram Steel Group Budowlaną Marką Roku 2018 Firma Polbram Steel Group, polski producent systemów ogrodzeniowych, otrzymała wyróżnienie "Budowlana Marka Roku 2018". Gala odbyła się ...
Ogrodzenie ROMA Horizon w ofercie JONIEC
Ogrodzenie ROMA Horizon w ofercie JONIEC Wachlarz produktów firmy JONIEC® poszerzył się o kolejne nowoczesne ogrodzenie: ROMA Horizon.
Otylia i Elza - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram
Otylia i Elza - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram Ogrodzenie pełni wiele ważnych funkcji. Nie tylko wyznacza granice, ale również nadaje posesji charakter, stanowiąc niejednokrotnie element ...
polecane produkty i technologie

JONIEC: ogrodzenia, elewacje, architektura ogrodowa

Firma JONIEC to czołowy polski producent elementów małej architektury ogrodowej. W jej ofercie znajdują się ogrodzenia betonowe łupane, betonowe modułowe, płytki elewacyjne i dekoracyjne, gazony, podmurówki, palisady. Sztandarowym produktem firmy jest ogrodzenie łupane GORC®, które od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Każdego roku do oferty wprowadzane są nowe produkty, a te będące już w stałej ofercie firmy wzbogacane są o nową paletę kolorystyczną.
Najbardziej znane marki
Ogrodzenia - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze