Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Topowe produkty

Niezawodne ciepło przez wiele lat z grzejnikami konwektorowymi Verano-konwektor ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Niezawodne ciepło przez wiele lat z grzejnikami konwektorowymi Verano-konwektor

Przebywając w pomieszczeniu o zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, każdy z nas odczuwa pewien dyskomfort. Optymalna temperatura i komfort cieplny znacząco wpływają na nasze samopoczucie. Jak zapewnić optymalną temperaturę w naszym domu?

Odpowiedź wydaje się prosta: wybrać odpowiedni system grzewczy. Najbardziej efektywne ogrzewanie to nie tylko niskie koszty, jakie ponosimy, lecz także optymalna temperatura i mikroklimat. Nowoczesne konwektory Verano są bez wątpienia urządzeniami grzewczymi godnymi zaufania.

Konwektory Verano gwarantują optymalną temperaturę o każdej porze dnia i nocy

System ogrzewania oparty na konwekcji gwarantuje równomierny rozkład ciepła w całym pomieszczeniu. Wnętrze ogrzewane w tej technologii nie posiada stref przegrzania w pobliżu grzejnika. Wynika to z niewielkiego udziału ciepła oddawanego przez promieniowanie. W konwektorach firmy Verano udział konwekcji jest bliski 100%.

Konwektory Verano

Korzyści płynące z zastosowania konwektorów firmy Verano

Oszczędność

 • Mała pojemność wodna i duża dynamika termiczna konwektorów redukują koszty ogrzewania, zachowując wysoki komfort cieplny - zasada oddawania ciepła poprzez konwekcję niweluje straty ciepła przez obudowę.
 • Wykorzystanie materiałów odpornych na korozję: miedź i aluminium znacznie przedłuża żywotność urządzeń.
 • Opracowane energooszczędne technologie przyczyniają się do niskich kosztów eksploatacji grzejników konwektorowych Verano.

Komfort

 • Równomiernie ogrzane powietrze w całym pomieszczeniu i naturalna cyrkulacja powietrza korzystnie wpływają na nasze samopoczucie.

Bezpieczeństwo

 • Niska temperatura dotykowa obudowy grzejnika, dzięki czemu użytkownik nie ma kontaktu z gorącym wymiennikiem.

Funkcjonalność

 • Łatwy montaż obudowy ułatwia konserwację urządzeń przed i po okresie grzewczym.
 • Niewielkie rozmiary i waga ułatwiają montaż i transport grzejnika.
 • Staranne wykonanie i szeroka gama kolorów w jakich są dostępne oraz dopracowanie w każdym szczególe konstrukcje sprawiają, że są to grzejniki estetyczne i doskonale harmonizują się z każdym wnętrzem.

Bogata oferta konwektorów Verano sprawia, że doskonale odnajdują się one w każdym wnętrzu. W zależności od aranżacji pomieszczenia do wyboru mamy grzejniki kanałowe, grzejniki naścienne oraz grzejniki dekoracyjne.

Dyskretne ciepło ogrzewania kanałowego

System ogrzewania kanałowego stworzony został z myślą o jak najlepszym ogrzaniu pomieszczeń, w których dominują szklane przegrody zewnętrzne. Duże okna i drzwi tarasowe często są źródłem znaczących strat ciepła. Wybór ogrzewania kanałowego w takich pomieszczeniach sprawia, że nie musimy się martwić o ciepło w naszym domu.

Konwektory kanałowe mają element grzewczy umieszczony w wannie, która jest zamontowana w podłodze. Całość przykrywa elegancka kratka wykonana z aluminium, drewna lub stali nierdzewnej, w zależności o potrzeb aranżacyjnych użytkowników.

Konwektor kanałowy Verano

Grzejniki kanałowe mają dużą powierzchnię wymiany ciepła, przez co szybko ogrzewają wnętrze do pożądanej temperatury. Dodatkowo mała pojemność cieplna i wysoka dynamika grzejników pozwalają na szybkie reakcje na zmiany temperatury. Dzięki temu w pomieszczeniu temperatura utrzymywana jest na stałym poziomie. Dużym atutem systemu jest jego dyskrecja, grzejnik zamontowany w podłodze jest praktycznie niewidoczny i doskonale komponuje się z ogrzewanym wnętrzem.

Grzejnik kanałowy VK, który przykrywa elegancka kratka, czyni z niego luksusowe urządzenie grzewcze. Nowoczesna technologia oraz wysokiej jakości materiały wykorzystane w trakcie produkcji gwarantują jego niezawodność.

Grzejnik kanałowy Turbo VKN z wentylatorem wyposażony został w energooszczędny wentylator. Małe rozmiary oraz duża wydajność pozwalają sprawnie ogrzać duże i wymagające wnętrze. Dodatkowo dzięki niewielkim rozmiarom może by montowany w warstwach stropu dowolnej kondygnacji.

Klimakonwektor czterorurowy łączy w sobie funkcje klimatyzatora i grzejnika. Sprawdza się zarówno w upalne lato jak i mroźną zimę. Wysoka wydajność oraz jego niezwykła funkcjonalność to zdecydowane atuty tego urządzenia.

Ogrzewanie kanałowe Verano-konwektor z powodzeniem stosowane jest w lokalach użyteczności publicznej, mieszkaniach, biurowcach, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak baseny czy łazienki.

Grzejnik kanałowy Verano

Grzejniki konwektorowe naścienne

Klasyczna forma i nowoczesna technologia grzewcza czynią ze zwykłego grzejnika nowoczesne urządzenie, które niezawodnie ogrzeje domowe zacisze. Gładka obudowa sprzyja utrzymaniu czystości, a duża liczba kolorów pokazuje, że grzejnik naścienny wcale nie musi być biały.

Ten model grzejników najczęściej stosowany jest w domach i mieszkaniach, sprawdzi się również w pomieszczeniach, gdzie miejsce na instalację grzewczą jest ograniczone. Powieszony na ścianie zajmuje niewiele miejsca i efektywnie ogrzewa wnętrze.

Grzejnik konwektorowy naścienny

Grzejniki konwektorowe stojące

Forma grzejnika stojącego mimo swojej prostoty może zaskakiwać osoby przyzwyczajone do tradycyjnych grzejników naściennych. Dzięki wysokiej wydajności grzewczej sprawdzi się w pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami. Jego nieskomplikowana i dopracowana w każdym calu forma czyni z niego wysokiej klasy urządzeniem grzewczym.

Konwektory stojące montowane są w przestrzennych i przeszklonych wnętrzach, w których nie może by zastosowane ogrzewanie kanałowe. Niezawodnie ogrzewają salony samochodowe, biura oraz lokale użyteczności publicznej.

Grzejnik konwektorowy stojący

Grzejniki konwektorowe dekoracyjne

Grzejniki konwektorowe dekoracyjne to idealna propozycja dla osób lubiących bawić się aranżacją wnętrz oraz ceniących niekonwencjonalne rozwiązania. W zależności od wybranego wzoru grzejnik dekoracyjny może zaskoczyć naszych gości. Ciepło ukryte pod postacią lustra, obrazu lub nowoczesnej grafiki jest rzadkim widokiem w naszych domach. Nie bez znaczenia jest również to, że ozdobną płytę możemy wymieniać. Z takim grzejnikiem nuda nam nie grozi.

Grzejnik konwektorowy dekoracyjny

Nasze realizacje >>

***

Wszystkie konwektory Verano są przystosowane do współpracy z pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, kotłami kondensacyjnymi oraz odnawialnymi źródłami ciepła o niskim poziomie temperatur zasilania. Wyposażone są również w prosty w obsłudze panel sterujący, który pozwala precyzyjnie ustawić żądaną przez nas temperaturę. Przekłada się to na znaczną redukcję kosztów ogrzewania w okresie zimowym.

Logo Verano ul. Vetterów 7a
20-277 Lublin
Tel.: (81) 44 08 330, 515 166 103, 530 796 007
Faks: (81) 44 08 333
E-mail:mailto:info@v-k.pl
www.v-k.pl
aktualizacja: 2017-06-23
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze