Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Topowe produkty

Szybki montaż podłogówki bez konieczności zrywania posadzki! ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Systemy renowacyjne Purmo to nowa generacja produktów, które pozwalają wykonać instalację ogrzewania podłogowego w istniejących budynkach poddawanych renowacji, podnosząc przy tym poziom podłogi o zaledwie 30-40 mm razem z wykończeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba wykonywać dodatkowych prac związanych z usunięciem starych podłóg. Nowe systemy Purmo układa się bezpośrednio na istniejącej podłodze, oszczędzając w ten sposób czas i zmniejszając koszty.

Szybki montaż podłogówki bez konieczności zrywania posadzki!

Purmo Klettjet R to samoprzylepna mata PE o grubości 6 mm, pokryta warstwą tkaniny mocującej rurę owiniętą rzepem. Całkowita wysokość systemu, w zależności od jakości i grubości wylewki anhydrytowej wynosi od 30 do 40 mm.

System umożliwia bardzo szybki montaż i dopasowanie do każdej geometrii pomieszczenia przy dowolnym rozstawie rur. System renowacyjny Purmo jest innowacyjny i o wiele szybszy w montażu od tradycyjnego - nie ma potrzeby stosowania dodatkowych klipsów. Do 3 razy krótszy czas ogrzania podłogi niż w systemie tradycyjnym ze względu na cienką wylewkę anhydrytową.

System renowacyjny Purmo

System renowacyjny Purmo

Purmo TS14 R to płyta systemowa o grubości 17 mm ze styropianu EPS 240 z kanalikami, która jest pokryta fabrycznie blachą aluminiową o grubości 0,25 mm, zapewniającą równomierną dystrybucję ciepła. Całkowita grubość systemu z wykończeniem podłogi to tylko 35 mm.

Montaż systemu renowacyjnego Purmo jest przewidziany bezpośrednio na istniejącym podłożu (podłodze) lub na izolacji termicznej, dzięki czemu instalacja może służyć do ogrzewania i chłodzenia budynków nowych lub po renowacji. Istnieje możliwość bezpośredniego położenia parkietu pływającego o minimalnej grubości 15 mm lub przyklejenia płytek (przy zastosowaniu systemowej maty podkładowej). Do 3 razy krótszy czas ogrzania podłogi niż w systemie tradycyjnym z uwagi na brak wylewki.

Montaż systemu renowacyjngo Purmo jest przewidziany bezpośrednio na istniejącym podłożu (podłodze) lub na izolacji termicznej.

System renowacyjny Purmo umożliwia bardzo szybki montaż i dopasowanie do każdej geometrii pomieszczenia

Gwarancja

Wszystkie elementy systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego Purmo są poddawane bardzo restrykcyjnym kontrolom jakości, a także wielu próbom i testom. Uzyskane efekty upoważniają firmę Rettig Heating do udzielania 10-letniej gwarancji w przypadku zastosowania wszystkich oryginalnych elementów systemu Purmo (rury, systemy mocowań, złączki, rozdzielacze, akcesoria).

Jeżeli pomimo właściwej obsługi i prawidłowego wykonania instalacji system ulegnie awarii, to firma Rettig Heating zapewnia odszkodowanie aż do 1 000 000 Euro, które pokryje wszystkie koszty związane z wymianą wadliwych elementów instalacji oraz likwidacją zniszczeń powstałych w skutek defektu produktu.

Gwarancja jest wystawiana w formie certyfikatu zawierającego dane inwestora, wykonawcy oraz inwestycji.

Wszystkie elementy systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego Purmo są poddawane bardzo restrykcyjnym kontrolom jakości

Logo Purmo  Rettig Heating Sp. z o.o.
ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa
tel. 22 544 10 00, 22 544 10 01
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl 
aktualizacja: 2018-01-15
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze