Budujemy Dom

Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM

Artykuł na: 2-3 minuty

W nowoczesnych wnętrzach z dużymi oknami czy przeszklonymi ścianami warto rozważyć montaż niskich grzejników, które wkomponują się w architekturę wnętrza. Jednocześnie zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniu.

Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM

Grzejniki Convector serii PREMIUM mają konstrukcję klasycznego grzejnika konwekcyjnego, z wymiennikiem ciepła umieszczonym w obudowie z blachy aluminiowej. Zastosowane w konstrukcji grzejników szlachetne materiały jak aluminium i miedź zapewniają absolutną odporność urządzeń na korozję oraz niezawodność na pokolenia.

Niskie grzejniki, które swoją konstrukcją zapewniają bezproblemowy montaż w wielu niestandardowych pomieszczeniach. W doskonały i dyskretny sposób dostarczają ciepło do pomieszczenia, a przy tym są ekonomicznym i estetycznym sposobem ogrzewania dużych przestrzeni. Dzięki swym niewielkim rozmiarom są mało widoczne i nie zajmują wiele miejsca, ale jednocześnie dostarczają odpowiednią ilość ciepła. Podstawowym kolorem jest biały, na zamówienie dostępne są kolory z palety RAL (ok. 200 kolorów).

Grzejniki Convector to produkt polski, posiadający 20-letnią gwarancję. Grzejniki serii PREMIUM z płaskimi powierzchniami zewnętrznymi, to świetnie pasujący element do wszelkiego typu pomieszczeń, łączące estetykę i funkcjonalność.

Firma powiązana: EXTREME/CONVECTOR
aktualizacja: 2018-05-24

Dodaj komentarz

Szwadron i Kompania - nowości w ofercie ELTERM
Szwadron i Kompania - nowości w ofercie ELTERM Asortyment firmy ELTERM został poszerzony o zestawy grup pompowych oraz sprzęgło-kolektorów SKE. Dostępne są wersje do poziomej, jak i ...
Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe!
Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe! W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek oraz jakość produktów w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki ELEKTRA zostały ...
Promocja na maty grzejne ELEKTRA!
Promocja na maty grzejne ELEKTRA! Do 29 czerwca 2018 r. trwa promocja na maty grzejne ELEKTRA MD w zestawie z najnowszym regulatorem temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi.

Ogrzewanie kierowane sterownikiem a niedogrzane pomieszczenia

Czy korzystać, jak do tej pory z ogrzewania kierowanego sterownikiem, czy lepiej go odłączyć i regulować temperaturę na poszczególnych grzejnikach?

polecane produkty i technologie

Ogrzewanie płaszczyznowe na bazie systemu Radopress

Firma Pipelife oferuje nowoczesny system instalacyjny o nazwie RADOPRESS. Może on służyć do budowy ogrzewania podłogowego, instalacji grzewczych, przesyłu zimnej i ciepłej wody wodociągowej, instalacji chłodniczych oraz przemysłowych.
Najbardziej znane marki
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".