Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Viessmann na targach

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) Instalacje 2006 r., po raz pierwszy w Polsce, można było zobaczyć najnowszą ofertę produktową firmy Viessmann, przygotowaną na 2006 rok.
W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) Instalacje 2006 r., po raz pierwszy w Polsce, można było zobaczyć najnowszą ofertę produktową firmy Viessmann, przygotowaną na 2006 rok.

Zostały zaprezentowane nowości z zakresu kotłów kondensacyjnych, jak również kolektorów słonecznych i pomp ciepła, była także ekspozycja specjalna - Wyspa Nowości, gdzie można było zobaczyć takie urządzenia jak: kolektor Vitosol 200, Vitocal 200, pompę cipła Vitocal 343, a także gazowe kotły kondensacyjne Vitodens 300 19 kW z systemem Lambda Pro Control i Vitocrossal 200.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez firmę Viessmann były stoiska rozrywki, na których odwiedzający mogli spróbować swoich sił w grze w piłkarzyki oraz armwrestlingu - siłowaniu się na rękę. Na zwycięzców tych konkursów, oprócz gadżetów reklamowych firmy Viessmann, czekała nagroda specjalna - rozegranie finału z gwiazdami sportu. Na stoisku piłkarskim można było się zmierzyć z Józefem Młynarczykiem, Stefanem Majewskim, Grzegorzem Lato, Lesławem Ćmikiewiczem, Andrzejem Szarmachem oraz Janem Tomaszewskim. W siłowaniu się na rękę finaliści mieli szansę pokonać Józefa Tracza (zapasy) lub Jacka Jaracza (sumo), a wszystko to pod czujnym okiem zawodowych sędziów: Zbigniewa Solińskiego oraz Piotra Szczerby uprawiających armwrestling.

Podczas targów został rozstrzygnięty konkurs o Złote Medale MTP. Firma Viessmann otrzymała Złoty Medal za kondensacyjny kocioł gazowy Vitodens 300 19 kW oraz Złoty Medal za pompę ciepła Vitocal 343.

Firma Viessmann zwyciężyła również w konkursie Acanthus Aureus, w którym MTP nagradzają stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Oprócz licznych wyróżnień otrzymanych podczas targów Instalacje 2006, firma Viessmann może pochwalić się również największą ilością osób odwiedzających jej stoisko. Sukces ten zawdzięcza przede wszystkim akcji zorganizowanej pod hasłem "Pociąg firmy Viessmann i Przyjaciół", który umożliwił ponad dwutysięcznemu gronu Partnerów (dystrybutorów, projektantów i instalatorów) dotrzeć z różnych stron Polski na targi.
Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

System ogrzewania podłogowego Floortherm
System ogrzewania podłogowego Floortherm System Floortherm przeznaczony jest do budowy instalacji ogrzewania podłogowego. Rura ma konstrukcję warstwową. Warstwa wewnętrzna oraz zewnętrzna ...
Sprawdź swój poziom wiedzy z Zieloną Eskadrą
Sprawdź swój poziom wiedzy z Zieloną Eskadrą Ekologia to nie tylko recykling śmieci i jazda rowerem. To rozwój, innowacje, technologia, moda,  świadomość siebie i swoich zachowań. ...
Pomysł na grzejnik z autorską grafiką
Pomysł na grzejnik z autorską grafiką Projektanci marki LUXRAD dają swoim klientom możliwość stworzenia swojego grzejnika. Model Niagara ze szklanką osłoną ma opcje personalizacji, ...

Problemy z termostatem

Mam problem z regulacją grzejników - konwektorów umieszczonych w kanale podokiennym. Zamontowane tam zostały głowice termostatyczne, ale ich funkcjonowanie, moim zdaniem, nie jest prawidłowe. Niezależnie od nastawionej temperatury, grzejniki są ledwo ciepłe i przy większych mrozach w tym pomieszczeniu jest za zimno.

topowe produkty

Ciepła podłoga Raychem - wygoda i nowoczesność

Jednym z ważniejszych systemów zapewniających wygodę, niezbędnych w nowoczesnym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym, jest ogrzewanie podłogowe. Do najbardziej efektywnych rozwiązań systemów ogrzewania podłogowego należy ogrzewanie elektryczne (relatywnie niska bezwładność systemu, szybki czas nagrzewu).
Najbardziej znane marki
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze