Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem OknoPlus

Nowość w ofercie firmy OknoPlus - drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem - to innowacyjne połączenie wizualnej estetyki z praktycznym rozwiązaniem technicznym.

Wyróżniają się one tym, iż jedno ze skrzydeł zablokowane jest dodatkowym okuciem, którego krawędź staje się punktem zaczepienia dla okuć drugiego skrzydła. Dzięki temu możemy "otworzyć" cały narożnik domu, co nie tylko wywiera ogromne wrażenie, ale i umożliwia intensywną cyrkulację powietrza.

Drzwi przesuwne narożne ALU z ruchomym słupkiem firmy OknoPlus pozwalają na uzyskanie dużego wyjścia na taras. Za sprawą tego, iż światło otworu wyjściowego nie jest podzielone, możemy np. bez jakichkolwiek utrudnień wynieść duży stół lub meble ogrodowe na zewnątrz. Dodatkowo, otwierając narożnik domu zyskujemy płynne połączenie domowego zacisza z przydomowym ogrodem bądź przestrzenią tarasową. 

Pomocne okucie

Drzwi oferowane przez firmę OknoPlus wyposażone są w okucie, które pozwala na przesunięcie skrzydła w jednej płaszczyźnie, bez potrzeby uprzedniego odstawienia go przed przesunięciem. Wygodnym rozwiązaniem jest także możliwość zrównania progu wewnętrznego z podłogą, dzięki czemu otrzymamy wygodne wyjście na taras. Od zewnątrz natomiast, ze względu na konieczność prawidłowego odwodnienia, wysokość progu wynosi 64 mm.

Drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem OknoPlus

Duże przeszklenie robi wrażenie

Niezaprzeczalną zaletą stolarki aluminiowej jest to, iż pozwala ona na wykonanie efektownych, przeszkleń. Ich gabaryty dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów. Ponadto okna aluminiowe są sztywniejsze i bardziej odporne na czynniki atmosferyczne.

Dodatkowo oferta ALU firmy OknoPlus idealnie współgra z ofertą PCV, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także pod względem możliwości doboru jednakowych klamek. Ten idealny mariaż sprawia, że całość stolarki wygląda jednorodnie i gustownie. Teraz, decydując się na drzwi przesuwne narożne z ruchomym słupkiem z oferty OknoPlus, możemy w naturalny sposób doświetlić wnętrze pomieszczenia i bez przeszkód otworzyć je na zaokienną przestrzeń.

Drzwi przesuwne z ruchomym słupkiem firmy OknoPlus
sprawią, iż bryła domu nabierze wytworności i lekkości, a wnętrze pomieszczenia nowoczesnego charakteru. Nowe rozwiązanie firmy OknoPlus zapewni nam niezwykły efekt wizualny, który za każdym razem będzie wywierać niepowtarzalne wrażenie zarówno na domownikach, jak i gościach.

Przykładowe wyceny:
Gabaryt konstrukcji: 8 m x 2,3 m  
Podział na cztery kwatery, dwie w narożach są przesuwne
Kolor niestandardowy – Antracyt
Szklenie – termoizolacyjny pakiet trzyszynowy
Klamki obustronne w kolorze antracyt
Koszt 20 000 zł netto

 

Firma powiązana: OknoPlus
aktualizacja: 2012-06-11

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX
Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX 7 grudnia 2017, w Warszawie podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji rozdane zostały nagrody w VI edycji badania Supply Chain Designer. ...
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC Firma MS więcej niż OKNA jako jedyny na polskim rynku producent prezentuje nowe okna z PVC, które do złudzenia przypominają nowoczesną, ...
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu Znamy już zwycięzców wyłonionych z finalistów trzeciej edycji Smogathonu – konkursu dla startupów, naukowców oraz osób prywatnych, ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze