Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Drutex uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Drutex uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

DRUTEX S.A. został po raz drugi uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznawanym przez Business Centre Club. Wyróżnienie stanowi jedną z najważniejszych nagród, którym honorowani są przedsiębiorcy na polskim rynku.

W XXII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddało się 85 firm. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz  zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu jest z kolei przyznawany firmom, które w minionym roku utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku zarówno jeśli chodzi o wskaźniki ekonomiczne jak również innowacyjność produktów, zaawansowanie technologiczne, zatrudnienie  i zaangażowanie społeczne.

Wśród utytułowanych czterdziestu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które na przełomie lat nie zwalniają tempa i wykazują rosnący potencjał inwestycyjny i rozwojowy, znalazł się DRUTEX. Firma została wyróżniona tytułem Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu już po raz drugi.

W roku 2010 DRUTEX uzyskał tytuł Lidera Polskiego Biznesu i od tamtej pory spółka wciąż polepsza swoje wyniki umacniając pozycję na europejskim rynku Stolarki.

Cieszę się, że już po raz drugi DRUTEX został nagrodzony Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Po raz kolejny zostaliśmy bowiem za kwalifikowani do najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, wyróżniających się ogromnym potencjałem wzrostu, innowacyjnością, doskonałą jakością produktów i polityką społecznej odpowiedzialności.

Każde z wyróżnionych 40 przedsiębiorstw w tegorocznym zestawieniu BCC zasługuje na podziw i uznanie. Każde z nich to inna filozofia prowadzenia biznesu. Jednakże skuteczna i przynosząca sukces. W naszym przypadku to doświadczenie, uczciwość, proinwestycyjna strategia i odwaga w biznesie stanowi z podstawę obecnej silnej pozycji na rynku. Z taką właśnie strategią będziemy walczyć o kolejne Diamenty w przyszłości.- powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Firma powiązana: DRUTEX S.A.
aktualizacja: 2013-01-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Okna Urzędowski. Poznaj opinie ekspertów i klientów
Okna Urzędowski. Poznaj opinie ekspertów i klientów Marzysz o drewnianych oknach, ale nie lubisz kupować kota w worku? Pragniesz wysokiej jakości, niezawodności i gwarancji na lata? Należysz ...
Markiza antysmogowa FAKRO cleanAir uhonorowana Złotym Medalem
Markiza antysmogowa FAKRO cleanAir uhonorowana Złotym Medalem Prozdrowotne właściwości antysmogowej markizy VMZ cleanAir marki FAKRO zostały docenione przez grono ekspertów Międzynarodowych Targów ...
Zalety systemu klucza generalnego Master Key firmy Gerda
Zalety systemu klucza generalnego Master Key firmy Gerda Irytuje Cię codzienne szukanie właściwego klucza? Możesz mieć jeden klucz do wszystkich zamków, korzyścią takiego rozwiązania jest prosta ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze