Budujemy Dom

EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.

EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS

CO WYRÓŻNIA PLISOWANĄ ŻALUZJĘ EVIE?

Żaluzja plisowana Evie to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej.

Nowe ergonomiczne uchwyty to wygodne sterowanie, niezależnie od pozycji, w jakiej znajduje się rynna sterująca. Konstrukcja żaluzji plisowanej Evie poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie.

Rynna plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości.

Uchwyty plisowanej żaluzji EVIE.

Zastosowanie nowego typu stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy poprzez jej zsunięcie z zaczepów. Niewielki rozmiar stopek zapewnia ich estetyczne komponowanie z konstrukcją listwy przyszybowej. Jednocześnie budowa stopki napinającej uniemożliwia samoczynne wypięcie się żaluzji.

Wybór uchwytów plisy EVIE.

TRZY SYSTEMY MONTAŻU ŻALUZJI PLISOWANEJ EVIE

Plisa Evie posiada kilka opcji montażu, w tym w świetle szyby, co zapewnia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych i drzwiowych. W zależności od indywidualnych preferencji klientów istnieje możliwość wybrania jednego lub dwóch uchwytów prowadzących, które umiejscowione są na rynnie sterującej.

W ofercie znajdują się trzy systemy:

  • W pierwszym opuszczanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna szyna pozostaje nieruchoma.
  • Drugi system posiada dwie ruchome rynny (górną i dolną). Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę.
  • Trzecie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie dwóch różnych tkanin w jednym systemie. Wówczas szyna górna jest nieruchoma a rynna dolna i środkowa odpowiadają za sterowanie położeniem tkanin. Pozwala to na łatwe dopasowanie materiałów odpowiednich do zastosowania w ciągu dnia, jak i w nocy. To również dobry sposób na szybką metamorfozę wnętrza.

BOGATA GAMA KOLORÓW I MATERIAŁÓW PLISY EVIE

W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się niemal 300 tkanin. Zgodnie z aktualnymi trendami firma oferuje modne kolory, wśród których dominują biele, kremy i szarości.

Dla klientów stawiających na wyrazistość, dedykowane są ożywiające wnętrze barwy, na przykład: pomarańczowy, zielony lub malinowy.

Poza kolorystyką istnieje możliwość wybrania rodzaju materiału: transparentnego, półprzezroczystego lub zaciemniającego.

Producent oferuje również 9 kolorów systemu w standardzie (anoda silver, biały, biel kremowa, beż, brąz, bazaltowy, antracyt, czarny, anoda szampańska) oraz 2 kolory dodatkowe (złoty dąb, orzech) – drewnopodobne i malowane strukturalnie.

Firma ANWIS udziela 3-letnią gwarancję, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Listę punktów handlowych można znaleźć pod adresem: https://anwis.pl/pl/gdzie-kupic.

Wnętrze pokoju z plisowaną żaluzją EVIE.

Logo Anwis Adres:
Smocza 16/18
87-800 Włocławek
Telefon: (54) 412 88 47
e-mail: anwis@anwis.pl
www.anwis.pl
aktualizacja: 2018-09-25
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".