Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Specjalna oferta na 20. urodziny OKNOPLAST

Specjalna oferta na 20. urodziny OKNOPLAST

Startuje urodzinowa promocja OKNOPLAST. Promocja będzie trwać przez całe wakacje, czyli aż 3 miesiące, w trakcie których firma co tydzień rozdawać będzie vouchery na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym.

W tym roku OKNOPLAST obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do przygotowania niecodziennej promocji, opartej o pakiety flagowych modeli okien wraz z ich dodatkowym wyposażeniem, które w pełni dopasowano do potrzeb kupujących. Klienci mogą wybrać spośród następujących pakietów: Ciepły dom, Bezpieczny dom oraz Piękny dom.

Ciepły dom
W ramach pierwszego z pakietów promocyjnych – Ciepły dom firma oferuje m.in. okno Winergetic Premium Passive, spełniające rygorystyczne wymagania dla okien przeznaczonych do budynków pasywnych. Teraz kupując energooszczędne okna w pakiecie Ciepły dom, otrzymamy rabat także na pakiety szybowe z powłokami niskoemisyjnymi - Energy, Warm i Comfort. Pakiety te, dzięki specjalnym powłokom napylanym na powierzchnię szkła, charakteryzują się wyższą niż standardowe szyby zdolnością pozyskiwania energii z promieniowania słonecznego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu termoizolacyjności.

Bezpieczny dom
Kolejny z pakietów, dostępnych w ramach urodzinowej promocji firmy przygotowany został właśnie z myślą o osobach, które chcą spać spokojnie, zwłaszcza gdy dom jest szczególnie narażony na włamanie. W ramach pakietu Bezpieczny dom klienci mają do dyspozycji okna wraz z dodatkowymi elementami antywłamaniowymi. Promocją objęta jest m.in.  klamka Secustic, która uniemożliwia otwarcie okna poprzez jej przekręcenie czy też rozwiercenie trzpienia.

Piękny dom
Odpowiednio dobrana stolarka okienna jest kluczowa dla estetyki domu. Jako jeden z nielicznych producentów firma OKNOPLAST może pochwalić się autorskimi projektami dostępnymi wyłącznie pod marką OKNOPLAST m.in. linie okien Platinium i Winergetic Premium, dostępne teraz w specjalnych cenach w urodzinowej promocji. W ramach pakietu Piękny dom do designerskich profili okiennych Platinum Evolution czy Winergetic można dobrać niewidoczne okucia okienne Invisso – ukryte pomiędzy ramą a skrzydłem, znacznie poprawiające estetykę całego okna. Dzięki takim dodatkom widzimy tylko ramę okienną, a okno wygląda pięknie i lekko.

Pakiety objęte promocją będzie można nabyć w salonach OKNOPLAST na terenie całej Polski.

Okna z widokiem na wymarzone wakacje

Wszyscy, którzy wybiorą okna OKNOPLAST w jednym z pakietów promocyjnych będą mieli szansę uczestniczyć w jubileuszowym konkursie, odpowiadając na jedno, proste pytanie: "Dlaczego warto wybrać Oknoplast?" 

Na klientów będzie czekać mnóstwo nagród: co tydzień przez 3 miesiące trwania promocji do wygrania będą wakacje w dowolnie wybranym miejscu. Na zwycięzców czeka w sumie 48 voucherów na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym!

aktualizacja: 2014-05-07

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX
Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX 7 grudnia 2017, w Warszawie podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji rozdane zostały nagrody w VI edycji badania Supply Chain Designer. ...
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC Firma MS więcej niż OKNA jako jedyny na polskim rynku producent prezentuje nowe okna z PVC, które do złudzenia przypominają nowoczesną, ...
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu Znamy już zwycięzców wyłonionych z finalistów trzeciej edycji Smogathonu – konkursu dla startupów, naukowców oraz osób prywatnych, ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze