Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW

22 czerwca 2017 r. w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu, podczas 9 Nocy Designu, odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW. Dystrybutorem została firma Tasta, z którą FAKRO współpracuje już od kilku lat w zakresie dodatków do okien.

Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW

Nowe technologie, a w szczególności internet zmieniają zachowania ludzi. Media społecznościowe wkroczyły jako nowy sposób komunikacji, a e-commerce jako nowy sposób robienia zakupów. Nawet codzienne zakupy coraz chętniej robimy z wykorzystaniem sieci. Internet pozwala zobaczyć produkt z każdej strony i robi to coraz lepiej.

Jednak żadna technologia nie zastąpi bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, a możliwość zobaczenia i sprawdzenia produktu na żywo jest decydująca w podjęciu decyzji zakupowych. Dlatego sposób ekspozycji produktu ma kluczowe znaczenie. Salony sprzedaży przechodzą istną metamorfozę, stając się eleganckimi wnętrzami, w których klient czuje się komfortowo wybierając produkty do swojego domu.

Najwyższej jakości produkty FAKRO powstają w trosce o środowisko i ze szczególną dbałością o estetykę produktu. Wiemy, że klient w dzisiejszych czasach zwraca uwagę nie tylko na parametry techniczne i na cenę, jak było to kilka lat temu. Dzisiaj to suma: parametrów, ceny i walorów estetycznych jest wyznacznikiem produktu – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO. Wiemy również, jak ważna jest prezentacja produktu, dlatego w ostatnim czasie punkty sprzedaży naszych produktów nabierają nowego oblicza.

22 czerwca w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu podczas 9 Nocy Designu odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW. Dystrybutorem została firma Tasta, z którą FAKRO współpracuje już od kilku lat w zakresie dodatków do okien.

Firma Tasta znajduje się w Galerii Wnętrz we Wrocławiu, która ma bardzo dobrą lokalizację oraz dogodne godziny otwarcia dla klientów – wyjaśnia Adam Muller, dyrektor sprzedaży krajowej - dodatkowo, galerię odwiedza mnóstwo architektów, którzy są kreatorami wizerunku budynków oraz pomagają wybierać klientom materiały.

W salonie można zobaczyć drzwi podnoszono-przesuwne HST, które idealnie wpisują się w nowy trend w budownictwie - duże przeszklenia. Drzwi HST FAKRO INNOVIEW pomimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Zastosowano w nich najnowocześniejsze okucia, a każdy szczegół wykończenia drzwi sprawia, że są również wystrojem wnętrza. Dodatkowo w salonie można zobaczyć klasyczne okno uchylno-rozwierne, na której zamontowano chroniącą przed nagrzewaniem markizę.

Firma Timber
Na uwagę zasługuje także firma Timber w Cieszynie, której siedziba to dom modelowy o powierzchni około 300 m kwadratowych. Klient odwiedzając firmę widzi produkty dokładnie w taki sposób, w jaki będą zastosowane u niego w domu. Na poddaszu domu modelowego zamontowano 18 różnych typów okien dachowych FAKRO, można również zobaczyć wiele modeli schodów strychowych. Wnętrze firmy Timber jest urządzone bardzo elegancko i w przyjaznych barwach. 

Bardzo cieszy nas fakt, że nasi partnerzy coraz większą uwagę przywiązują do wystroju wnętrz i do odpowiedniej prezentacji produktu – dodaje Janusz Komurkiewicz.

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2017-07-13

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX
Nagroda główna Supply Chain Designer 2017 dla firmy VELUX 7 grudnia 2017, w Warszawie podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji rozdane zostały nagrody w VI edycji badania Supply Chain Designer. ...
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC
Nowość MS więcej niż OKNA - elegancja aluminium w oknach z PVC Firma MS więcej niż OKNA jako jedyny na polskim rynku producent prezentuje nowe okna z PVC, które do złudzenia przypominają nowoczesną, ...
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu
Partner FAKRO - firma RESPILON - w finale Smogathonu Znamy już zwycięzców wyłonionych z finalistów trzeciej edycji Smogathonu – konkursu dla startupów, naukowców oraz osób prywatnych, ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze